Bir Kitap: İçindeki Gücün Sırrı

Kitabın Yazarı Dr. Joseph Murph “problemlerin çözümü kendi içinde yatıyor” diyor ve şöyle devam ediyor “Dış unsurlar bir kişinin düşünce şeklini değiştiremez. Zihniniz sadece size aittir. Daha güzel bir hayat yaşamak için değişmesi gereken dış unsurlar değil, sizin düşünce şeklinizdir. Değişim gücü sizin zihninizdedir ve içindeki gücün sırrını kullanarak hayatınızı iyiye yönlendirebilirsiniz”

Kitabın içindeki bölümler her açıdan daha sağlıklı, daha mutlu ve daha tatmin edici bir hayat öneriyor. Bireylerin yaşamlarında karşı karşıya geldikleri problemleri çözmeleri için bir aracı olmanın yanında, hedeflerinize ulaşmanız için zaman içinde kendini kanıtlamış yöntemler de sunuyor. Yani teori ile pratiği birlikte ele alan ilginç örnekleri okuyucusuna sunan bir kitap...

Kitap 14 bölümden oluşuyor...

Bilinçaltı Zihnimizin İyileştirici Gücü, Zihinsel İyileştirmede Uygulanabilir Teknikler, Korkunun Egemenliği, Zengin Olma Hakkınız, Nasıl Başarılı Olunur?, Ruhen Sonsuza Dek Genç Kalın, Nasıl Başarılı Olunur?, Mistik olarak Açıklanan 12 ilke, Duadan sonuç Almak, Başarıya Giden Yol, Gerçeğin Çarkları, Yarının Dünyası, Uyku, Sağlık-Servet-İlişkiler ve Kendini İfade İçin Doğrulamalar, Sevgi- Kişilik-İnsan ve Aile İlişkileri İçin doğrulamalar...

Bilinçaltı Zihninizin İyileştirici Gücü...

“Herkes kuşkusuz bedensel koşullar ve insan ilişkileri ile ilgilenmektedir. İyileşen şey nedir? Bu iyileştirme gücü nerededir? Bunlar herkesin sorduğu sorulardır. Cevap, bu iyileştirme gücünün her insanın bilinçaltı zihninde olduğu ve hasta kişi tarafından değiştirilmiş bir zihinsel tutumun bu iyileştirme gücünü açığa çıkardığıdır.

Hepimize hayat veren iyileştirici yaşam ilkesinin akışını engelleyen zihinsel, duygusal ve fiziksel engelleri kaldırmak için kullanılan birçok farklı yöntem vardır.

Bilinçaltı zihnimizde yerleşik olan iyileştirme ilkesi, eğer siz ya da bir başkası tarafından doğru bir şekilde yönlendirilirse, zihnimiz ve bedenimizdeki bütün hastalıkları iyileştirebilir ve iyileştirecektir. Bu iyileştirme ilkesi inanç, renk ya da ırk ne olursa olsun herkes için geçerlidir. Bu iyileştirme sürecine katılmak ve bunu kullanmak için belirli bir dine bağlı olmanıza gerek yoktur. Bilinçaltınız, ateist ya da agnostik olduğunuzu söyleseniz dahi elinizdeki yanık ya da kesiği iyileştirecektir.

Modern zihinsel tedavi edici prosedür, sonsuz zekanın ve bilinçaltı zihnimizin gücünün inancınıza göre karşılık verdiği gerçeğine dayanmaktadır. Zihinsel bilim uygulayıcıları yalnız kalacakları bir yere giderler, zihinlerini boşaltırlar, rahatlarlar, kendilerini bırakırlar ve içlerinde sonsuz iyileştirme mevcudiyetini düşünürler. Görüntülerin yanı sıra dışarıdan gelen bütün dikkat dağıtıcı unsurlara zihinlerini kaplatırlar ve sonra zihnin bilgisinin özel ihtiyaca göre cevaplar sağlayacağının farkında olarak, sessizce ve kasten bilinçaltı zihin için bir istek ya da arzu üzerine düşünürler.

Şunu bilmek harika bir şeydir; sonunda istenen şeyi hayal edin ve onun gerçekliğini hissedin, sonra sonsuz yaşam ilkesi bilinçli tercihinize ve bilinçli isteğinize cevap verecektir”

Kitabın kimliği...

Bir Kitap: İçindeki Gücün Sırrı

202 sayfalık kitap OLİMPOS yayınlarından çıktı. “Kitabın yazarı Dr. Joseph Murphy “Hayatınızı değiştirmek için İnanmanın gücünü keşfedin” diyor.

Sonra şöyle devam ediyor “Evrensel gücü kullanmanın birçok farklı yaklaşımı, tekniği ve yöntemi vardır ama sadece tek bir iyileştirme süreci vardır ki; bu da inançtır. Çünkü her şey inancımıza göre olur.

Elimdeki kitap Eylül 2022’deki 7’nci son baskısı. Kitabın orjinal adı; The Secret to The Subconscious Power Within You.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Sadun Çetin - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Çağdaş Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Çağdaş Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Çağdaş Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Çağdaş Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.