Mobesko (Sağ blok Ana sayfa)
Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Mehmet Ellibeş, ‘En büyük imtihanım’

Gölcük İlçe Teşkilatı'nın ziyaretinde konuşan AK Parti İl Başkanı olan Ellibeş, teşkilatına her zaman dinamik olmaları rehavete kapılmamaları mesajını vererek “Büyük sorumluluk aldım, bu bana verilen en büyük imtihan” dedi

28 Mayıs 2019 Saat: 16:22
Mehmet Ellibeş, ‘En büyük imtihanım’
Mehmet Ellibeş, ‘En büyük imtihanım’

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı, İl Başkanlığına atanan Mehmet Ellibeş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ellibeş’e hayırlı olsuna giden ilk teşkilat olan Gölcük İlçe Teşkilatı, tam kadro ziyarette hazır bulundu. Ziyarete Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Yalnız Yelken, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tarık Karayel, ilçe yönetimi ve meclis üyeleri, mahalle başkanları katıldı.
‘EN BÜYÜK İMTİHANIM’
Ziyarette ilk söz alan Ellibeş, “Mehmet Başkanınız bu gün karşınızda başka bir sorumluluk yüklenmiş olarak duruyor. Rabbim, şahsıma yaşamım içerisinde en büyük imtihanlardan birini nasip etti. Kocaeli gibi büyük bir vilayette güzel bir coğrafyanın barındırdığı bir şehirde AK Partimizin il başkanlığı gibi önemli bir sorumluluğu bize bahşetti. Rabbim neylerse güzel eyler. İnşallah bu görevi sizlerin teşkilatımızın her kademesindeki samimi destekleriyle taşıyacağız. Buna tereddütümüz yok” dedi.
‘BÜYÜK SORUMLULUK ALDIM’
Ellibeş, “Allah bizlere toplumun her kesimiyle sağlıklı mutlu bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayacak bir yaşam ön görüyor. Benim de üstlendiğim görev tam da böyle. Bu görev büyük sorumluluktu ama almamak olmazdı.Gölcük bizim memleketimiz. Şimdi bütün il sorumluluğumuzda. Sadece kuru bir hayırlı olsun demeyeceğinizi biliyorum destek olacağınızı da biliyorum. Teşkilatımızın örnek bir yapısı var. İnşallah biz de bu güzel yapıyı her kademede görev yapan kardeşlerimiz ve Kocaeli halkıyla birlikte yürüyeceğiz” diye konuştu.
‘HEP GENÇ KALACAĞIZ’
Teşkilata her zaman dinamik olma mesajı veren Ellibeş, “Teşkilatı çalışmalarımızın artarak devam etmesini diliyorum. Ara vermeden devam edeceğiz, seçim varmış veya yokmuş fark etmez her zaman dinamik olacağız, genç kalacağız, hiçbir zaman rehavete kapılmayacağız. Teşkilatın dik ve dinamik olmasını sağlayacak her türlü eylemin içinde olacağız. Bütün teşkilatlarımızı il iftarımızda görmek istiyorum. Bu ayın manevi ikliminden yararlanalım. Bayramın birinci günü de burada bayramlaşacağız” ifadelerini kullandı.
‘GÖLCÜK’ÜN ABİSİ KOCAELİ’NİN ABİSİ OLDU’
Seymen ise “Başkanım yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun Gölcük’ün abisi Kocaeli’nin abisi oldu. Bu görevi başarıyla ifa edeceğinizi biliyorum. Birlik beraberlik ve kardeşliğin ana fikriniz olduğunu da biliyorum. Önümüzde seçimsiz 3,5 sene varmış gibi gözüküyor. Ama bizim için bir seçim biter ertesi gün diğer seçim başlar. 23 Haziran’a odaklandık. Kalbimiz İstanbul diye atıyor. Eğer müşahit gitmek gerekiyorsa orada avukat arkadaşlarımız da görev almak istiyor. Ne görev verilirse yerine getireceğiz. Çıta yüksek inanıyorum ki siz bu çıtayı daha da yukarılara taşıyacaksınız” dedi. Ayşe AYDIN

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Mehmet Ellibeş, ‘En büyük imtihanım’

Ellibeş, kendisini ziyarete gelen partilileriyle tek tek tokalaştı.

Mehmet Ellibeş, ‘En büyük imtihanım’

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mehmet Ellibeş, ‘En büyük imtihanım’

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, teşkilatına her daim dinamik ve genç kalmaları gerektiğini belirtti.

Mehmet Ellibeş, ‘En büyük imtihanım’

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Yalnız Yelken, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tarık Karayel, Ellibeş’e kahve fincanı takımı hediye etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑