Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Meslek lisesi öğrencilerine eğitim protokolü

Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Özel Kocaeli Hastanesi arasında Hasta Yaşlı Bakım Alanının eğitim kalitesini artırabilmek amacıyla okul sektör işbirliği protokolü imzalandı

10 Mayıs 2019 Saat: 16:22
Meslek lisesi öğrencilerine eğitim protokolü
Meslek lisesi öğrencilerine eğitim protokolü

İzmit Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Özel Kocaeli Hastanesi arasında iş birliği ve istihdam protokolü imzalandı. Protokolü Özel Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Bahar Köklü ile Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Dr. Elif Yapıcı Kulaksız imzaladı. Protokol imza törenine Okul Teknik Müdür Yardımcısı Yenigül Çelik, Alan Şefi Oya Bayer ve Atölye Şefleri Ahsen Köse, Nurten Yiğit Karaca ve Meral Dolu Durgut katıldı.
EĞİTİM 14 MAYISTA
Bu protokol ile okul öğrencilerine yoğun bakımda yatağa bağlı hastaların beslenmesi, bası yaralarının önlenmesi, enterel beslenme konularında eğitimler verilerek öğrencilere destek sağlanacak. Hastanede öğrencilere yönelik ilk eğitim, 14 Mayıs’ta başlayacak. Önümüzdeki yıl da devam edecek olan eğitimler hasta ve yaşlı bakımı başta olmak üzere Çocuk Gelişimi alanını da kapsayacak. Protokol ile ilgili konuşan Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Dr. Elif Yapıcı Kulaksız, “Protokolün hayırlara vesile olması dileğiyle mesleki eğitime destek veren Özel Kocaeli Hastanesi’ne teşekkür ederiz” dedi. Ayşe AYDIN

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Meslek lisesi öğrencilerine eğitim protokolü

Protokolün imza törenine Özel Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Bahar Köklü ile Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Dr. Elif Yapıcı Kulaksız, Okul Teknik Müdür  Yardımcısı Yenigül Çelik, Alan Şefi Oya Bayer ve Atölye Şefleri Ahsen Köse, Nurten Yiğit Karaca ve Meral Dolu Durgut katıldı.

Meslek lisesi öğrencilerine eğitim protokolü

Protokolü Özel Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Bahar Köklü ile Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Dr. Elif Yapıcı Kulaksız imzaladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑