Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

‘Minik yürekler’ eğitime katıldı

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, ‘Minik Yürekler Güvende’ projesi kapsamında 80 öğrenci ve 7 öğretmeni genel güvenlik konusunda bilgilendirdi

22 Şubat 2019 Saat: 11:07
‘Minik yürekler’ eğitime katıldı
‘Minik yürekler’ eğitime katıldı

Ayşe AYDIN - Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan Çocuk Şube Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ortaklığında 2018-2019 eğitim-öğretim yılı içerisinde yürütülen ‘Minik Yürekler Görevde’ projesi kapsamında internet kullanımı, iyi kötü dokunuşlar ile genel güvenlik kuralları konusunda Karamürsel ilçesinde bulunan Amiral Karamürsel İlkokulu’nda 80 öğrenciye ve 7 öğretmene yönelik bilgilendirme eğitimi verildi.

ÖĞRENCİLERE HEDİYE VERİLDİ

Programa Polis Eşleri Derneği Başkanı Aliye Denizci, dernek üyeleri ve öğrenciler de katıldı. Başkan Denizci programa katılım sağlayan öğrencilere kelam ve not defteri hediye etti. Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü yaptığı açıklamada projeye katkı sunan Polis Eşleri Derneği’ne, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ve Kocaeli Büyükşehir Belediye’sine teşekkür ederek her zaman öğrencilerin yanında olacaklarını ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑