Adalet öğrencileri mezun oldu

10 Haziran 2019 Saat: 16:05
Adalet öğrencileri mezun oldu
Kocaeli Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu, 8’inci mezunlarını verdi

2010\2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesinde kurulan Adalet Meslek Yüksekokulu, Adalet bölümünde okuyan 75 öğrencisini mezun etmenin sevincini yaşadı. Doç. Dr. Bayram Keskin’in Müdürlüğünü yaptığı Adalet Meslek Yüksek Okulu 2018\2019 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni Umuttepe Kampüsünde bulunan Dr. Baki Komsuoğlu Kongre Merkezinde yapıldı. Mezuniyet törenine Bölüm hocaları, Akademisyenler, öğrenciler ve veliler katılım sağladı.
‘SİZLER DE SEKTÖRE ATILACAKSINIZ’
Mezuniyet töreninde söz alan Müdür Doç. Dr. Bayram Keskin “Şu ana kadar 369 tane mezunumuz var ve bunların çoğu iş sahibi sizlerde bu öğrenciler gibi sektöre atılacaksınız. 60 öğrenci ile başladığımız bu serüvene şu an 102 kişi mezun edebiliyoruz. Sizleri tebrik diyorum” ifadelerini kullandı.
KEP ATTILAR
Bölümde dereceye giren öğrencilere plaket takdim edildi. Bölümü birincisi Gülşen Özdemir olurken, ikinci ise Firdevs Özlem Topalcan oldu. Plaket takdiminden sonra öğrencilere diplomaları verildi. Son olarak kep atma merasimi gerçekleştirilirken, öğrenciler ve veliler bol bol fotoğraf çekildi. Mehmet Emin UYAR

Adalet öğrencileri mezun oldu

Bölümü birincilikle tamamlayan Gülşah Özdemir’e plaketini Müdür Doç. Dr. Bayram Keskin takdim etti.

Adalet öğrencileri mezun oldu

Bölümü ikincilikle tamamlayan  Firdevs Özlem Topalcan’a plaketini Doç. Dr. Ömer Kurtaş takdim etti.

Adalet öğrencileri mezun oldu

Öğrenciler son olarak keplerini fırlatarak mezun olmanın sevincini yaşadı.

Adalet öğrencileri mezun oldu

Müdür Doç. Dr. Bayram Keskin

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız