E-Posta: cagdaskocaeli@gmail.com

Adres: Çağdaş Kocaeli Gazetecilik Matbaacılık Nak. ve Dağ. Tic. Ltd. Şti.

‘Biz salondan çıkmadan konuşmalar çıkıyordu’

11 Eylül 2019 Saat: 15:50
CHP İzmit İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği danışma meclisi toplantısında konuşan CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, Biz salondan çıkmadan konuşmalar çıkıyordu" dedi

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, “Geçen yıl basına kapalı olarak gerçekleştirdiğimiz toplantıda gördük ki, burada konuşulanlar daha biz salondan çıkmadan haber sitelerinde çıkıyordu. Bu yılda biz böyle olmasını uygun gördük. Çok güzel de bir danışma toplantısı gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Burada sunulan eleştirileri de not ettik elbette üzerimize düşen neyse onu yapacağız. Ayrıca bugün salonun süslemesinde bayrakların düzeninde görev alan ilçe gençlik kollarındaki kardeşlerimize de teşekkür ederiz. Geçen yıl bir Atatürk bayrağımızı da KYÖD’den temin etmiştik. O zaman bunu ayarlaması gereken arkadaşımız da Mehmet Nazım Gençtürk idi” diye konuştu.
KISA SÜRELİ TARTIŞMA YAŞANDI
Mehmet Nazım Gençtürk, “Ben o gün yolculuktan gelmiştim haberim yoktu, nasıl böyle söylersiniz” demesi üzerine Çakar, “O günkü kısa mesajlaşmalar hala duruyor isterseniz birkaç saniyede okuyayım ama burada bunu yapmaya hiç gerek yok” dedi. Ardından İzmit İlçe Gençlik Kolları eski Başkanı Mehdi Kaan Günan, Mehmet Nazım Gençtürk ve Hakan Çakar arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

BENZER HABERLER