‘Büyükşehir’de büyük fark atacağız’

25 Mart 2019 Saat: 17:10
‘Büyükşehir’de büyük fark atacağız’
AK Parti Milletvekili Sami Çakır, seçimlere bir hafta kala gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak yerel seçim atmosferini değerlendirdi. Çakır, “Büyükşehir’de büyük bir farkla Tahir Bey’in alacağını düşünüyorum”dedi

Evin BOZKURT - AK Parti Milletvekili Sami Çakır, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Çakır’ı Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sadun Çetin ve Köşe Yazarımız Nurettin Kolaylı karşıladı.
‘BU SEÇİM BİZİM’
Çakır yaptığı nezaket ziyaretinde ilimizdeki yerel seçim atmosferini değerlendirerek “Kocaeli’ni yine alacağız. Yapılan anketlere göre zaten öndeyiz. Tüm ilçelerde oy oranımız yüksek. Bu yüzden sandıklarda farklı bir sürpriz beklemiyoruz. Sahalara iniyoruz, vatandaşlarımızla görüşüyoruz.1 ay öncesinde kararsız seçmemler vardı. Ama bu kararsız seçmenler sandığa gidince bir anda fikrini değiştirebiliyor. Çünkü kararsız seçmenler yapılan anketlere göre sandığa gittiği zaman AK Parti’ye oy veriyor” dedi.
‘TAHİR BEY BÜYÜK FARK ATACAK’
Sohbet havasında geçen ziyarette Çakır, “İzmit ve Gebze’nin Kocaeli için çok stratejik bir anlamı var. İzmit’in siyasi olarak, Gebze’nin ise sayısal olarak anlamı var. Gebze’de ki oy oranı Büyükşehir’i de büyük oranda etkiliyor. Büyükşehir’de büyük bir farkla Tahir Bey’in alacağını düşünüyorum. İzmit’te de ciddi oranda asıldık ve İzmit’te bizim diyorum. Köylerde oy oranımız çok yüksek. Kocaeli’yi yine büyük farkla alacağız” ifadelerini kullandı.


Köşe Yazarımız Nurettin Kolaylı, AK Parti Milletvekili Sami Çakır ve Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sadun Çetin

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

BENZER HABERLER