E-Posta: cagdaskocaeli@gmail.com

Adres: Çağdaş Kocaeli Gazetecilik Matbaacılık Nak. ve Dağ. Tic. Ltd. Şti.

Çocukların lunapark sevinci

12 Haziran 2019 Saat: 17:34
ÇYDD Kandıra Şubesi’nin her yıl gelenekselleşen lunapark etkinliği bu yıl da yağmura rağmen gerçekleştirildi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kandıra Şubesi’nin her yıl düzenlediği ve lunaparka hiç gitmeyen çocukları götürdüğü etkinlik bu yılda yapıldı. 17.si düzenlenen etkinlikte aniden bastıran yağmur çocuklara zor anlar yaşatsa da çocukların eğlenmesine engel olamadı.
GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
ÇYDD Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren, Kandıra ve diğer ilçelerdeki çocukları İzmit’te bulunan fuar içindeki Lunasan’a getirerek unutmaz bir gün yaşattı. Aniden yağan yağmur ise çocukların eğlencesini bozmadı. Kandıra ilçesi yanı sıra İzmit ve Kartepe ilçesinden yaklaşık bin çocuk programa katıldı. Çocuklar uzun süre çarpışan otoya sırayla binerek keyif aldı. Gönüllerince eğlenen minikler keyifli bir gün yaşadı. Programa ÇYDD Kocaeli Şube eski Başkanı ve KEREM Derneği Kurucu Başkanı Gülşen Müstecaplıoğlu ve dernek üyeleri katıldı. Programda ayrıca doğum günü olan Kandıra Zafer İlkokulu 3. sınıf öğrencisi 9 yaşında ki Asel Özcan için pasta kesildi. Ayşe AYDIN

Kandıra Zafer İlkokulu 3. sınıf öğrencisi 9 yaşında ki Asel Özcan için pasta kesildi.

Kandıra Zafer İlkokulu 3. sınıf öğrencisi 9 yaşında ki Asel Özcan için pasta kesildi.

ÇYDD Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren, Kocaeli Şube eski Başkanı Gülşen Müstecaplıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri de çocuklarla birlikte lunaparktaydı.

Başkan Sevim Deren, Asel Özcan’a doğun günü hediyesi olarak peluş ayı hediye etti.

Çocuklar yağmurda sırılsıklam oldu.