Fuarda Emre Aydın rüzgarı esti

11 Temmuz 2019 Saat: 12:12
Fuarda Emre Aydın rüzgarı esti
’Kocaeli Fuarı 53. Yıl Yaz Etkinlikleri’ kapsamında düzenlenen konserlerin ikincisi Türk pop/rock sanatçısı Emre Aydın ile gerçekleşti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından ’Kocaeli Fuarı 53.Yıl Yaz Etkinlikleri’kapılarını sevilen şarkıcı Nil Karaibrahimgil ile açmıştı. Yaz etkinliklerinin ikinci ayağı 10 Temmuz Çarşamba(dün) günü ünlü Türk pop/rock sanatçısı Emre Aydın’ın verdiği konserle gerçekleşti. Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi’nde gerçekleştirilen Emre Aydın konserinde, şarkıcı en sevilen şarkılarını Kocaeliler için söyledi. Binlerce Kocaeli’nin hep bir ağızdan şarkılara eşlik ettiği konserde Emre Aydın rüzgarı esti.
'BİZİ YALNIZ BIRAKMADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER'
“Beni Vurup Yerde Bırakma’, ‘Kâğıt Evler’, ‘Eylül Geldi Sonra’, ‘Ölünmüyor’ gibi 2003 yılından buyana 8 albüme imza atan Emre Aydın, Kocaeli Fuarı’nda verdiği konserde, en sevilen şarkılarını söyledi. Elektrogitarla cover şarkılarda söyleyen Emre Aydın, “Yağmur çamur demeden bu akşam konsere gelerek bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim” diyerek izleyicilere uzun süredir gelemediği Kocaeli’de olmaktan çok mutlu olduğunu belirtti. Konser sonunda kulise geçen ünlü sanatçı Emre Aydın, engelli bir hayranının isteğini de geri çevirmeyerek fotoğraf çektirdi.
KONSER COŞKUSU DEVAM EDECEK
Kocaeli Fuarı ile sınırlı kalmayan yaz konserleri, Gebze Metin Oktay Stadı’nda 26 Temmuz Cuma Emre Kaya ve 9 Ağustos Cuma Alişan konserleri ile devam edecek. Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Fuarı’nda24 Temmuz Murat Kekilli, 31 Temmuz Gece Yolcuları, 7 Ağustos Ferhat Göçer konseriile vatandaşlaracoşku dolu saatler yaşatmaya devam edecek.

Fuarda Emre Aydın rüzgarı esti

Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi’nde gerçekleştirilen Emre Aydın konserine binlerce kişi katıldı.

Fuarda Emre Aydın rüzgarı esti

Emre Aydın, Kocaeli Fuarı’nda verdiği konserde, en sevilen şarkılarını söyledi.

Fuarda Emre Aydın rüzgarı esti

Emre Aydın, engelli bir hayranının isteğini de geri çevirmeyerek fotoğraf çektirdi.

Fuarda Emre Aydın rüzgarı esti

’Kocaeli Fuarı 53. Yıl Yaz Etkinlikleri’ kapsamında düzenlenen konserlerin ikincisi Türk pop/rock sanatçısı Emre Aydın ile gerçekleşti.

Fuarda Emre Aydın rüzgarı esti

Elektrogitarla cover şarkılarda söyleyen Emre Aydın, hayranlarını büyüledi.

Fuarda Emre Aydın rüzgarı esti

Binlerce Kocaeli’nin hep bir ağızdan şarkılara eşlik ettiği konserde Emre Aydın rüzgarı esti.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız