Gazete yöneticileri 2. kez toplandı

11 Temmuz 2019 Saat: 17:31
Gazete yöneticileri 2. kez toplandı
Basın İlan Kurumu (BİK) ev sahipliğinde ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE) işbirliğiyle düzenlenen toplantını bugün (perşembe) ikincisi yapıldı

Basın İlan Kurumu Kocaeli Şube Müdürlüğü, Kocaeli Gazeteciler Cemiyet Başkanlığı ve Kocaeli sınırları içerisinde yayınlanan gazetelerin yöneticileri; azalan ilan gelirlerinin nasıl artırılacağı, yerel basının sorunları, yeni yargı reformu stratejisi gibi hususları tartışarak yol haritası belirlemek üzere 25 Haziran Salı günü ortak toplantı düzenlemişti. O toplantının ikincisi ise bugün (perşembe) Kocaeli Ticaret Odası’nda gerçekleştirildi.
YOĞUN KATILIM
Basın İlan Kurumu(BİK) ev sahipliğinde ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE) işbirliğiyle gerçekleştirilen toplantıda gazetelerin imtiyaz sahipleri son yapılan yargı reformları sonrası gazete reklam gelirlerinin düşüşü ve konuyla ilgili neler yapılabileceği konuşuldu. Toplantıda BİK Kocaeli İl Müdürü Hayri Beşer, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yönetimi gazetelerin imtiyaz sahipleri, genel yayın yönetmenleri ve sorumlu yazı işleri müdürleri katılım gösterdi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

BENZER HABERLER