Geleneksel ve tamamlayıcı tıp İzmit’te

21 Ocak 2019 Saat: 16:10
Geleneksel ve tamamlayıcı tıp İzmit’te
GETAT uzmanı Dr. Ahmet Kama Yenişehir’de bulunan kliniğinde hastalarını geleneksel ve tamamlayıcı tıbbın teknikleri ile iyileştiriyor

Yaklaşık 4 yıldır geleneksel ve tamamlayıcı tıp hizmeti ile ilgilenen ve Türkiye’nin değişik illerinde hizmet veren Uzm. Dr. Ahmet KAMA, verdiği alana dair Rusya, Almanya ve Türkiye’den eğitimler aldı. Birçok alanda sertifikası bulunan Uzm. Dr. Ahmet KAMA yurtiçi ve yurtdışında eğitim almaya devam ediyor. Geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında ilimizde ilk kliniği açan Kama, hastalarına en iyi hizmeti vermek için onları kliniğine bekliyor.

İLİMİZDE İLK

Daha önce kamu ve özelhastanelerde çalışan Dr. Ahmet Kama, memuriyet görevinden istifa ederek kronik hastaların yanında,  sigara bağımlılarına, kilo problemlerine, ruhsal problemi olanlara, alerji problemlerine, kronik kas, sırt ve bel ağrılarına tamamlayıcı tıp ile çare buluyor. Geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları adı altında  kupa terapi ( Tıbbi Hacamat ), ozon tedavisi, ağrı mezoterapisi, güzellik mezoterapisi, apiterapi (arı ve arı ürünleri ile tedavi ), fitoterapi (kronik hastalıklarda bitkisel destek tedavisi ) rezonans terapi , sağlıklı beslenme ve yaşam modeli, sigara bırakma, kilo verme, duygudurum düzenleme, alerjilerden kurtulma, lokal bölgesel ağrı tedavisi, kronik sırt,bel,boyun ağrılarını giderme tedavisi,kronik baş ağrısı ve migren tedavisi, manuel terapi gibi hizmetleri veren Dr. Kama, bu hizmetleri ilimize getiren ilk isim oldu.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

BENZER HABERLER