Kandıra'da tekne turları başladı

7 Haziran 2019 Saat: 12:16
Kandıra'da tekne turları başladı
Kandıra sahillerindeki yeşil ile mavinin birleştiği birbirinden güzel koylar ve doğal güzellikleri keşfetmek isteyen tatilciler için tekne turları başladı

Kandıra sahillerindeki yeşil ile mavinin birleştiği birbirinden güzel koylar, doğal güzellikler bundan böyle tekne turları ile gezilebilecek. Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal’ın girişimleriyle hayata geçirilen proje ile Kandıra sahillerindeki tekne turları Ramazan Bayramı itibariyle başladı. Yerli ve yabancı turistlerin doğal güzellikleri denizden izleyerek gezebileceği tekne turu Kefken Limanı’ndan başlıyor. Gezi güzergahı olarak Kefken, Pembe Kayalar, Cebeci, Kefken Adası ve Kerpe olarak belirlenmiş durumda.
'TALEBE GÖRE BÜYÜK TUR TEKNELERİ'
Tur organizatörü Hasan Kaptan yaptığı açıklamada; “Tekne turlarımız Ramazan Bayramı itibariyle başladı. Kandıra Kaymakamımız Mehmet Ünal Bey’in girişimleri ile gezilere başladık. Talep artışına göre büyük tur tekneleri ile ikramlarımızı da artırarak ilçemize tekne turu turizmini kazandırmak istiyoruz. Özellikle Kefken Adası ve Pembe Kayaların doğal güzellikleri denizden izlemek isteyen birçok tatilci rezervasyon ile turlarımıza katılıyor. Tekne turlarımızı şu an kişi başı 30 TL, bu miktar taleplere ve ikramlara göre değişebiliyor. Tekne turumuz 7 Haziran Cuma günü saat 15:00’da Kefken Limanı'ndan başlayacak” dedi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

BENZER HABERLER