E-Posta: cagdaskocaeli@gmail.com

Adres: Çağdaş Kocaeli Gazetecilik Matbaacılık Nak. ve Dağ. Tic. Ltd. Şti.

Kocaman koltuğu Ertuğrul’a devretti

23 Nisan 2019 Saat: 17:43
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle koltuğunu Hacı Halim Karslı İlkokulu 4’ncü sınıf öğrencilerinden Ertuğrul Önen’e devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman koltuğunu devretti. Sabahın erken saatlerinde makamına gelen Belediye Başkanı Kocaman, temsili olarak Hacı Halim Karslı İlkokulu 4’ncü sınıf öğrencilerinden Ertuğrul Önen’e koltuğunu devretti. Yeni Belediye Başkanı Önen’in ilk talimatı misafirlerine çay ikram etmek oldu.
‘GELECEĞİMİZİN IŞIĞI ÇOCUKLARIMIZ’
Projeleri hakkında bilgi veren yeni Başkan Önen “Çocukların oyun alanlarını genişleteceğiz. Geri dönüşüm ve çevrenin korunması yönünde projelere ağılık vereceğim. Çocukların kaliteli eğitim almaları için elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi. Devir teslim töreninde konuşan Belediye Başkanı Kocaman “Yaklaşık 20 yıl avukatlık yaptım. Bununla birlikte yıllardır siyasetin içerisindeyim. Gençlerin siyaset yapması çok önemlidir. Bu makamlara gelirken donanımlı olmak çok önemlidir. Bizden önce bu makamlarda büyüklerimiz vardı. Ben de zamanı gelince devredeceğim. Sorumluluğunu yerine getirenler, hayallerinin peşinden koşanlar bu hizmet makamlarına ulaşacaklardır” açıklamasında bulundu.
ÖNEN, ‘ÇOK ÇALIŞACAĞIZ’
Hayırlı olsun ziyaretlerini de kabul eden küçük Başkan Önen “Biz de Kartepemizi geliştirmek için çok çalışacağız” diyerek Kartepeli hemşehrileriyle yapılan hizmetler hakkında istişarede bulundu ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

BENZER HABERLER