E-Posta: cagdaskocaeli@gmail.com

Adres: Çağdaş Kocaeli Gazetecilik Matbaacılık Nak. ve Dağ. Tic. Ltd. Şti.

Köprüde intihar girişimi!

14 Ağustos 2019 Saat: 14:55
Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde D-100 karayolunun Sakarya istikametinde bulunan üst geçidin üzerine çıkan bir kadın, intihar girişiminde bulundu. Köprüden sarkarak yürekleri ağızlara getiren kadın, bayılarak TIR’ın üzerine düştü

Olay, Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde meydana geldi. Kimliği henüz öğrenilemeyen bir kadın, köprüye çıktı, aşağıya sarkarak intihara yeltendi. Polis, araç trafiğini kontrollü olarak keserken kadının yola düşmemesi için üst geçidin altına TIR’lar yanaştı. Köprüden sarkarak durduğu sırada baygınlık geçiren kadın, TIR’ın dorsesinin üzerine düştü. Çevredeki vatandaşlar ve sağlık ekipleri hemen TIR’ın üzerine çıkarak, baygın vaziyetteki kadını ayıltmaya çalıştı.
HASTANEYE KALDIRILDI
Bu sırada, ikiz çocuk annesi olduğu öğrenilen ve psikolojik sorunları bulunduğu ileri sürülen kadının kocası da olay yerine koşarak geldi. Şeker hastası da olduğu öğrenilen kadın, sedyeyle vatandaşların da yardımıyla TIR’ın üzerinden indirildi. İntihar girişiminde bulunan kadın ambulansa konuldu ve hastaneye kaldırıldı.

BENZER HABERLER