Hürriyet, sosyal medyada da karşınıza çıkabilir

5 Temmuz 2019 Saat: 16:11
MERVE YUSUF

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, milletvekiliyken de halkın kolayca ulaşabildiği, rahat diyalog kurabildiği biriydi.

Milletvekili sıfatında her vatandaşın derdine kulak veren Hürriyet, başkan sıfatında da bu kez İzmitlilere derman olmaya çalışıyor.

Özellikle sosyal medyayı çok aktif kullanan, İzmitlilerin buluştuğu platformları yakından takip eden Hürriyet, sorunlara müdahale etmek adına yorumlara bile bizzat cevap veriyor.

Başkan Hürriyet, sosyal medyada çeşitli platformlardankendisinden şikayetlebahsedenleri bile bulup cevabını veren Hürriyet, vatandaşın gönlünü de alıyor.

Hürriyet, alışılagelmişin dışında vatandaşla bire bir temas kurmayı sevdiğinden bu durum pek de yadırganmıyor.

Siz de sosyal medyadan İzmit’le ilgili bir gönderiye yorum yaparken ya da şikayetinizi dile getirirken Hürriyet’le karşılaşabilirsiniz.

Yürüyüş Yolu’na yakışmayan banklar

İzmit’in en işlek yerlerinden biri olan Yürüyüş Yolu, her gün binlerce vatandaşın uğrak yeri oluyor. Dev çınarların gölgesinde serinlemek isteyenler, yol üzerinde bulunan banklarda oturup dinleniyor.

Tabi dinlenmek için oturduğumuz bankların bazıları metal, bazıları ise ahşaptan yapılmış. Ahşap olan bankların yaslanma yeri olduğundan özellikle yaşlılar sıklıkla tercih ediyor.

Önceki gün şahit olduğum diyalogda yaşlı bir amca yanındakine bankların çok eskimiş olduğundan, oturunca bazı tahtaların bacağını rahatsız ettiğinden şikayet ediyordu. Hak verdim.

Oturduğunda tahtaları oynayan banklar oldukça konforsuz. Muhtemelen yağışlardan ya da ağırlıktan deforme olan banklar, Yürüyüş Yolu’na yakışmıyor.

Yenilenmesine de gerek yok, en azından onarılsa vatandaşın yararına olur.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları