Muhip Kanko’nun kızı evlendi

25 Ocak 2019 Saat: 10:21
Muhip Kanko’nun kızı evlendi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 27. Dönem Kocaeli Milletvekili adayı ve Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Muhip Kanko’nun kızı evlendi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 27. Dönem Kocaeli Milletvekili adayı ve Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Muhip Kanko’nun kızı Suay Kanko’nun hayatını Can Çağatay ile birleştirdiği düğün törenine CHP’nin önde gelen isimleri katılarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldu

Türkiye’nin sayılı kalp ve damar cerrahlarından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 27. Dönem Kocaeli Milletvekili adayı ve geçmiş dönem il yönetim kurulu üyelerinden Prof. Dr. Muhip Kanko’nun kızı dünya evine girdi. Prof. Dr. Muhip Kanko ve eşi Selhan Kanko’nun kızları Suay ile Can Çağatay TheNess Termal Otel’de düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi. Törende ilimizin önde gelen birçok ismi hazır bulundu.

CHP’LİLER MUTLULUĞA ORTAK OLDU

CHP Partisi Meclisi üyesi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, CHP Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar, CHP Körfez Belediye Başkan Adayı Bozkurt Uslu, CHP Kocaeli eski milletvekili Mehmet Hilal Kaplan ve partinin önde gelen bir çok ismi törene katılarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Muhip Kanko’nun kızı evlendi

Suay ve Can çiftinin mutlulukları gözlerinden okundu.

Muhip Kanko’nun kızı evlendi

Harun Yıldızlı ve eşi Betül Yıldızlı…

Muhip Kanko’nun kızı evlendi

Soldan sağa; Songül Kaya, Tahsin Tarhan, Cengiz Sarıbay, Mehmet Hilal Kaplan, Haydar Akar, Betül Yıldızlı ve Harun Yıldızlı aynı masayı paylaştı.

Muhip Kanko’nun kızı evlendi

CHP’liler genç çifti tebrik etti.

Muhip Kanko’nun kızı evlendi

Soldan sağa; Anıl Acurman ve eşi Ceren Acurman ile Hüseyin Acurman…

Muhip Kanko’nun kızı evlendi

CHP’liler günün anısına Suay ve Can çifti ile fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız