Okul bahçesinde kitap okudular

5 Nisan 2019 Saat: 11:32
Okul bahçesinde kitap okudular
İzmit Yarbay Refik Cesur İlkokulu’nda Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında bir araya gelen öğrenciler toplu halde kitap okudu

Ayşe AYDIN - İzmit Yarbay Refik Cesur İlkokulu, Kütüphane Haftası’nda güzel bir etkinlik gerçekleştirdi. Öğrencilere kitap okuma sevgisinin aşılanması için etkinlik düzenlediklerini söyleyen Okul Müdürü Kerim Öz, “Hem öğrenciler hem de aileleri için bu tarz kitap okuma saatlerini yaygınlaştırmak istiyoruz” dedi.
‘OKUMA SAATLERİNİ YAYGINLAŞTIRACAĞIZ’
Kitap okuma etkinliği ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Kerim Öz, “Öğrencilerle kitap okuma etkinliğinde buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Okul genelinde tüm öğrencilere kitap sevgisini aşılama amacıyla kitap okuma etkinlikleri düzenliyoruz. Bizler, okulumuz olarak kitap okuma seferberliğine yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öğrenci ve anne babaları belirli günlerde Z-Kütüphanemizde buluşturarak ortaklaşa kitap okuma saatleri düzenliyoruz. Hem öğretmenlerimize hem de velilerimiz e ait olan 2 adet kütüphane kurduk. Hem öğrenciler hem de aileleri için bu tarz kitap okuma saatlerini yaygınlaştırmak istiyoruz” dedi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

BENZER HABERLER