Turan, ‘Gönül kapımız sonuna kadar açık’

11 Haziran 2019 Saat: 16:29
Turan, ‘Gönül kapımız sonuna kadar açık’
Kısa bir sürede Kandıra halkının takdirini ve sevgisini kazanmayı başaran Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, bir yandan çalışmalarını hız verirken bir yandan da tebrik ve hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor

31 Mart Seçimlerinden bu yana vatandaşların güven ve sevgisini kazanan Başkan Adnan Turan’a Kandıralıların ilgisi devam ediyor. Makama ziyarete gelen her bir vatandaşı misafir ederek hem tebrik ve hayırlı olsun dileklerini kabul ediyor, hem de istek ve görüşlerini dinleyerek hızlı bir biçimde çözüm bulmaya çalışıyor. Başkan Turan, “Göreve başladığımız günden bu güne vatandaşlarımız bizleri bir an bile yalnız bırakmıyor. Belediyemiz ilçemizin kıymetli vatandaşlarıyla dolup taşıyor. Ben belediyemizi evleri gibi görerek bizlerin yanında olan vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimize her zaman gönül kapımızı sonuna kadar açık tutuyoruz.” diye konuştu.
‘BİZLERE VERİLEN EMANETE EN İYİ ŞEKİLDE SAHİP ÇIKACAĞIZ’
Göreve geldiğimiz günden beri mahalle ziyaretleri yaparak, buraya kadar gelme imkanı olmayan vatandaşları, kendi oturdukları yerde bizzat ziyaret edip isteklerini dinlediklerini belirten Başkan Adnan Turan, “Önümüzdeki dönemde tevazu, samimiyet ve gayretle gönül belediyeciliğini tahsis edeceğiz. Kandıra Belediyesi olarak vizyoner projelerimizi bir bir sizlerin de desteğiyle hayata geçirecek, beklentilerin de üzerinde çaba ve gayret edeceğiz. Tüm vatandaşlarımızın gönlü ferah olsun; bizlere verilen emanete en iyi şekilde sahip çıkacağız. Kandıra’mızın kıymetli insanlarının sevgi ve güvenlerine layık olmak için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

BENZER HABERLER