Yıldırım ve İmamoğlu canlı yayına çıkıyor

7 Haziran 2019 Saat: 12:05
Yıldırım ve İmamoğlu canlı yayına çıkıyor
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun buluşması TRT ekranlarında olacak

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile CHP’nin Büyükşehir adayı Ekrem İmamoğlu, TRT’de karşı karşıya gelecek. Buluşmanın günü ve saati pazartesi günü belli olacak. Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile CHP’li aday Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı tartışma programı, TRT ekranlarında olacak. AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu ile canlı yayında yapılacak bir tartışma için “Kesin olacak” ifadesini kullanmıştı.
REYTİNG REKORU BEKLENİYOR
Türkiye’de çok uzun yıllardır rakip olan siyasiler aynı televizyon yayınlarında karşılıklı tartışmıyorlardı. Bir dönem TÜrkiye’de bu tip programlar çok sık izlense de yakın tarihte böylesi bir örnek yoktu. Yıldırım ve İmamoğlu’nun katılacağı canlı yayın programının reyting rekorları kırması bekleniyor.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

BENZER HABERLER