Zeki Aygün’e ziyaretler sürüyor

11 Haziran 2019 Saat: 15:35
Zeki Aygün’e ziyaretler sürüyor
Tebrik ziyaretine gelen konukları ile bir araya gelmeye devam eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, istişarenin önemine vurgu yapıyor

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, 31 Mart tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerin ardından kendisine tebrik için gelen konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Başkan Aygün, bu bağlamda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Mücahit Arslan, TCDD 1. Bölge Müdür Vekili Levent Meriçli, Eski Saraybahçe Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, Kandıra Belediyesi Eski Başkanı Cengiz Kan ile İbni Sina İlkokulu Müdürü Adnan Balkan ve Okul Aile Birliği Yöneticileri ile bir araya geldi.
‘GÖNÜL VE HİZMET BELEDİYECİLİĞİ’
Konuklarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Derince’mize hizmet etme noktasında gerek sivil toplum kuruluşlarımız, gerek esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile sürekli istişare içerisindeyiz. Bizim için atacağımız her adımda halkımızın fikirleri çok önemli. Derince’yi el birliği içerisinde daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi. Konuşmasında birliktelik vurgusu yapan Başkan Aygün, gönül belediyeciliğini hizmet belediyeciliği ile pekiştireceklerini ifade etti.

Zeki Aygün’e ziyaretler sürüyor

Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Mücahit Arslan, Başkan Aygün’ü ziyaret etti.

Zeki Aygün’e ziyaretler sürüyor

Eski Saraybahçe Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, Başkan Aygün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız