Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

MÜSİAD’tan geleneksel iftar

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kocaeli Şubesi her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programını gerçekleştirdi

15 Mayıs 2019 Saat: 13:06
MÜSİAD’tan geleneksel iftar
MÜSİAD’tan geleneksel iftar

MÜSİAD Kocaeli Şubesi’nin gelenek haline getirdiği iftar programlarını bu sene de devam ettirdi. Geniş bir katılımla MÜSİAD Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen iftar programına, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, KOTO Başkanı Necmi Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan, BBP Eski İL Başkanı Serhat Duyar, Saraybahçe eski Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, ASKON Kocaeli Şube Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, MÜSİAD Yönetim Kurulu ve üyeleri, STK Temsilcileri ve çok sayıda davetli katılım gerçekleştirdi.İftar öncesi Kuran-ı Kerim dinletisi gerçekleşti, daha sonra iftarlar açılarak dualar edildi.
ŞAHİN, ‘ÇALIŞMANIN BEREKETİNE İNANIYORUZ’
İlk olarak söz alan MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Kadir Şahin selamlaşma konuşmasının ardından, “MÜSİAD olarak dostlar ile bir araya gelmeyi önemsiyoruz. Ramazan ayı da buna vesile oluyor. Bizler çalışmanın bereketine inanıyoruz. Birbirimize yardım etmeyi önemsiyoruz. Cenabı Allah inşallah tutuğumuz oruçları kabul eder. Bugün dünyasının en yaygın iş adamı derneği olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Dünyanın her tarafında dokunduğumuz insanların mutluluğunu görünce ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu görüyoruz. Bizler sadece helal lokma peşindeyiz.” şeklinde konuştu.
BÜYÜKLÜ, ‘BAMBAŞKA BİR ANLAYIŞA SAHİBİZ’
Başkan Şahin’in ardından kürsüye çıkan MÜSİAD Genel Başkan yardımcısı Hasan Arif Büyüklü, MÜSİAD olarak büyüdüklerini ifade ederek, “Kocaeli Şubemizin düzenlediği iftar programına hepiniz hoş geldiniz. İftar soframızı siz değerli dostlarımız ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. MÜSİAD iş dünyasında bambaşka bir anlayışın temsilcisi olmuştur. Dünyada 94 ülke 224 noktada faaliyet gösterirken her geçen gün daha da büyüyoruz. Ülkemizin gelecekte söz sahibi olan ülkeler arasında yer almak için çalışıyoruz. Gelin yatırımlarını vakit kaybetmeden hayata geçirin. Bu ülke bizi yanıltmaz. Ülkemizin yeniden büyüme trendiniyakalaması önümüzdeki günlerdeki gündemimizdir.” İfadelerini kullandı. Mehmet Emin UYAR

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

MÜSİAD’tan geleneksel iftar

MÜSİAD Genel Başkan yardımcısı Hasan Arif Büyüklü

MÜSİAD’tan geleneksel iftar

MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Kadir Şahin, iftar programına ev sahipliği yaptı.

MÜSİAD’tan geleneksel iftar

İftar programına yoğun bir katılım oldu.

MÜSİAD’tan geleneksel iftar

Davetliler arasında Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’da vardı.

MÜSİAD’tan geleneksel iftar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, KOTO Başkanı Necmi Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan, BBP Eski İL Başkanı Serhat Duyar, Saraybahçe eski Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, bir arada görünüyor.

MÜSİAD’tan geleneksel iftar

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑