Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Asayiş

Öğrencilerin ifadeleri yargıya ışık tutacak

Taciz suçlamasıyla yargılanan iki öğrencinin sınıf arkadaşları tarafından verilen ifadeler yargıya ışık tutacak Karamürsel 4 Temmuz İlköğretim Okulunda geçtiğimiz hafta yaşandığı iddia edilen taciz o

7 Aralık 2010 Saat: 11:15

Taciz suçlamasıyla yargılanan iki öğrencinin sınıf arkadaşları tarafından verilen ifadeler yargıya ışık tutacak

Karamürsel 4 Temmuz İlköğretim Okulu'nda geçtiğimiz hafta yaşandığı iddia edilen taciz olayıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Yaşandığı iddia edilen olayın ertesi günü ifadesine başvurulan 8. sınıf öğrencilerinin anlattıkları, yargıya ışık tutacak cinsten. Olayla ilgili olarak tutuklanarak Kandıra F Tipi Cezaevi Çocuk Islah Evi'ne gönderilen N.C.K ile tutuksuz yargılanan İ.N.'nın arkadaşları 29 Kasım'ı ve gördüklerini anlattı. 2 Aralık Perşembe günü sorgulanan bazı öğrencilerin ifadesi şöyle;

'ARKADAŞLARIMIZIN BİR SUÇU YOKTUR'
8. sınıf öğrencilerinden S.A: 29 Kasım Pazartesi günü 4. dersin bitimindeki teneffüste arkadaşlarımızla bahçede gezdik. 8/B sınıfı ile yapacağımız maçı konuştuk. Kadroyu ayarladık. Arkadaşlarım da yanımdaydı. Hatta tüm sınıf beraberdik. Sadece okula gelmeyenler yanımızda değildi. İ. K. ve N. C. K.arkadaşımızda yanımızdaydı. 5. derste maç yaparken A. hocamız geldi ve spor paralarını vermediğimiz için biz oynayamadık. Daha sonra bazı arkadaşlarımız okuldan kaçarak internete gitmişler. Ben bu sırada bahçede A. arkadaşımla beraber oturuyorduk. Öğretmen yoklama alacağı zaman sınıfa girdik. Sınıfa girdiğimiz zaman İ. K. arkadaşımızla beraber sınıfta oturduk. Daha sonra zil çaldı ve evlerimize gittik. Arkadaşlarımızın bir suçu yoktur.

'İZİNSİZ ÇIKIP GEZDİK VE EVLERİMİZE GİTTİK'
Başka bir 8. sınıf öğrencisi S.C.I.: 5. ve 6. dersimiz boş olduğundan o ders saatlerinde arkadaşlarım N.C.K., F.K., S.A., Ö.K., M.A.Ü., İ.K. ile yapacağımız maç üzerine konuşup maçın kadrosunu kurduk. 4. teneffüste maçı 8/B sınıfı ile yapacaktık. Maç için hazırlık yapıyorduk. 5. dersin 30. dakikasında A. öğretmenimiz bitirdi. Bende arkadaşlarım S. Ö., F.K., B.T., Ö.K. ve N.C.K. ile okuldan izinsiz çıkıp gezdik ve evlerimize gittik. Diğer arkadaşlarımız ise okulda sınıfta kaldı.

'OKULDAN KAÇIP İNTERNET KAFEYE GİTTİK'
Taciz suçlamasıyla yargılanan 2 öğrencinin arkadaşı Ö.K.: 29 Kasım Pazartesi günü ilk ders din, ikinci ders inkilap idi. Bu iki ders bittikten sonra arka arkaya teknoloji tasarım dersi vardı. 3. derste arkadaşlarımızla konuştuk. 4. Derse girdik. Teknoloji tasarım dosyamızı tamamladık. O teneffüste ise arkadaşlarımızla yürüdük, gezdik. kadroları kurduk. 5. ders geldiğinde ise ders boştu. 8/B sınıfı ile maç yapıyorduk. Dersimiz boş olduğu için o sırada N.C.K. ve İ.K. ve diğer arkadaşlarımızda yanımızdaydı. Onlar da maçtaydı. Dersin bitimine 10 dakika kala beden eğitimi öğretmenimiz spor paralarını ödemediğimiz için oynatmadı. Biz de kaçtık. Kaçan kişiler ben, N.C.K., F., S., B. ve S. İle birlikte internet kafeye gittik.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑