Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Ortak Havuzda çalışacak hatlar belirlendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark ve SS. 5 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifinin havuz sisteminde çalışacağı hatlar belirlendi

3 Mart 2020 Saat: 13:00
Ortak Havuzda çalışacak hatlar belirlendi
Ortak Havuzda çalışacak hatlar belirlendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden biri olan UlaşımPark, SS. 5 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifiyle şehir içi toplu taşıma sözleşmesi konusunda anlaşma sağlamıştı. Anlaşma kapsamında havuz sisteminde çalışılacak hatlar belirlendi.
4 HAT BELİRLENDİ
Şehir içi ulaşıma neşter vuran Kocaeli Büyükşehir Belediyesiiştiraklerinden biri olan UlaşımPark, SS. 5 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifiyle şehir içi toplu taşıma sözleşmesi konusunda anlaşma sağlamıştı. Geçtiğimiz hafta imzaları atılan protokol kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve SS. 5 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifinin havuz sisteminde çalışacağı hatlar belirlendi.
24 ARAÇ ULAŞIMPARK’TAN
Protokol kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşımpark’a ait 5 araç Hat 23 Batı Terminali – Umuttepe, 5 araç Hat 33 Sekapark – Umuttepe, 7 araç Hat 82 Bayındırlık – Çenesuyu ve 7 araç Hat 126 Sopalı – Yahya Kaptan hattında çalışarak,SS. 5 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifine destek verecek.
YOĞUN SAATLERDE KONFORLU HİZMET
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve SS. 5 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifinin havuz sisteminde çalışacak hatlarda vatandaşlar unutulmadı. Yoğunluk yaşanan hatlarda uygun tipte otobüslerle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark araçları hizmet verecek. Yolcuların taleplerine uygun sefer ve saat düzenlemeleri yapılarak yolcuların daha hızlı daha konforlu hizmet alması sağlanacak. SS. 5No’luŞehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi ve UlaşımPark otobüsleri, ortak çalışacakları bu hatlarda hasılat paylaşımı yapacak.

OTOBÜSLERİN HANGİ SAATLERDE HİZMET VERECEĞİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑