Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • İşsizlik
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

Özel Bilgi Köprüsü çalışanlarına iftar

Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumlarının geleneksel iftarında kurum çalışanlarına iftar verilirken kurumun yeni dönem çalışmaları hakkında da bilgiler verildi

23 Mayıs 2019 Saat: 12:59
Özel Bilgi Köprüsü çalışanlarına iftar
Özel Bilgi Köprüsü çalışanlarına iftar

İzmit Yenişehir Mahallesi Karanfil Sokak’ta bulunan Bilgi Köprüsü Kreşi bahçesinde gerçekleştirilen geleneksel iftara yoğun katılım gerçekleşti. İftar programına Özel Bilgi Köprüsü çalışanlarının yanı sıra ilimizde yer alan yerel gazetelerin temsilcileri de katılım gösterdi. İftar programında ayrıca kurumun yeni dönem çalışmaları hakkında da bilgiler verildi. Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları, 17 yıl önce etüt merkezi olarak faaliyete başlayarak bugün 5 ayrı kurumda 200’ün üzerinde çalışan ve yaklaşık 1500 öğrencisiyle ilimizde eğitim-öğretim kurumları içinde yerli bir marka haline dönüştü. Ana kucağından, yükseköğretim basamağına kadar her aşamada temel ve destek eğitim hizmeti sunan Özel Bilgi Köprüsü, en büyük başarılarından birini iki yıl önce faaliyete geçen Bilgi Köprüsü Üniversiteye Hazırlık Özel Öğretim Kursu ile yakaladı. İlk yılında Türkiye ortalamasında ilk 100’de 3 derece ile yer alan Bilgi Köprüsü, ikinci yılında çıtayı daha da yükseltti. Yerleştirme puanlarına göre iki Kocaeli 1’inciliği elde ederken, Türkiye sıralamasında da ilk 100’de 4 dereceyle zirvede yer aldı.
YENİ DÖNEMİN SÜRPRİZİ ÜCRETSİZ DEMO DERSLERİ
İzmit Yenişehir Mahallesi Destanlı Sokak’ta 12’şerli özel sınıflarda, alanında uzman öğretmen kadrosuyla bu yıl da başarılarına bir yenisini eklemek isteyen Bilgi Köprüsü Üniversiteye Hazırlık Özel Öğretim Kursu, bir yandan da yeni dönem çalışmalarına başladı. 2019-2020 eğitim-öğretim yılının startını 10 Haziran’da verecek olan Bilgi Köprüsü, bu yıl kayıt döneminde öğrencilere bir de sürpriz hazırladı. “Demo dersler” programı kapsamında Bilgi Köprüsü Üniversiteye Hazırlık Özel Öğretim Kursunun sistemi, öğretmen kadrosu ve ders programları gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen öğrenciler 12 saatlik ücretsiz derslere katılabilecek. Bu dersler sonunda isteyen öğrenciler Bilgi Köprüsüne avantajlı imkanlarla kaydını yaptırabilecek.
YAZ OKULU HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI
Bilgi Köprüsü’nde ayrıca ilimizin ilk montessori eğitimini sunan ve American MontessoriSociety (AMS) üyesi olarak uluslararası sertifikaya sahip seçkin 3-6 yaş anaokullarından Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu ile çift yabancı dil eğitimli, yine 3-6 yaş arası Bilgi Köprüsü Kids Anaokulunun yaz okulu hazırlıkları da tamamlandı. Her iki kurum da sınırlı sayıdaki öğrenci kayıtlarını başlattı.
BU MARKAYI BİNLERCE ÖĞRENCİ VE AİLELERİYLE OLUŞTURDUK
Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz, kurum idarecileri ve öğretmenlerin tam kadro katılım sağladığı Özel Bilgi Köprüsü Kreşinin geniş bahçesindeki iftarda, Bilgi Köprüsü’nün İzmit’in eğitim-öğretimde güçlü bir markası haline geldiğini belirterek, “Bu markayı bugüne kadar kurumlarımızda eğitim gören binlerce öğrenci ve aileleriyle birlikte oluşturduk. Onlar bize güvendi ve biz bu güveni boşa çıkarmamak için daha fazla çalıştık. Dalga dalga büyüyen bu güven ortamı bizim için her şeyden daha önemlidir. Kreş, anaokulu ve özel öğretim kurslarımızla birlikte başarılı bir yıl geçirmenin gururunu yaşıyor ve yeni dönemin hazırlıklarına şimdiden başladık. Özveriyle çalışan idareci ve öğretmenlerimize bu vesileyle teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Kerim ÇELİK

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Özel Bilgi Köprüsü çalışanlarına iftar

İftar programına gelen davetlileri Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz selamladı.

Özel Bilgi Köprüsü çalışanlarına iftar

İftar programında ilimizde faaliyet gösteren yerel gazetelerin yöneticileri de yer aldı.

Özel Bilgi Köprüsü çalışanlarına iftar

İftar programına Özel Bilgi Köprüsü çalışanları ve yöneticileri katılım gösterdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑