Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • Eğitim
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Sağlık

Özhisar, Dünyagöz’de hizmete başladı

Dünyagöz İzmit bünyesine katılan 22 yıldır göz sağlığı alanında hizmet veren Op. Dr. Halit Özhisar İzmitlilere hizmet vermeye başladı

2 Mart 2019 Saat: 16:09
Özhisar, Dünyagöz’de hizmete başladı
Özhisar, Dünyagöz’de hizmete başladı

Kerim ÇELİK - Kurulduğu günden bu yana, İzmitlilerin göz sağlığı sorunlarına en son teknolojiler ve uzman hekim kadrosunun yardımıyla dünya standartlarında çözümler getiren Dünyagöz, bünyesine yeni katılan göz hastalıkları uzmanı Op. Dr. Halit Özhisar, refraktif, katarakt ve genel muayene gibi birçok alanda İzmitlilere göz sağlığında hizmet vermeye başladı. 1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Hastaneler Grubu, gözün tüm branşlarında göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlar için 500 farklı tedavi yöntemiyle göz sağlığı hizmeti veriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, günde 8 bin poliklinik ve bin ameliyat kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışında toplam 26 ayrı noktada sağlık hizmeti veriyor.

DÜNYANIN MEDİKAL REFERANS MERKEZİ

Dünyagöz; teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 250 kişilik medikal kadrosu, 2 bin personeli ile kısa sürede dünyanın medikal referans merkezi haline geldi. Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Tekirdağ, Bursa, Konya, Sakarya ve Gaziantep’te olmak üzere 11 ayrı ilde 20 şube ve yurt dışında Almanya’nın Frankfurt ve Köln, Gürcistan’ın Tiflis, Azerbaycan’ın Bakü, Hollanda’nın Amsterdam şehirlerinde ve Kosova’da olmak üzere 6 ayrı noktada hizmet veriyor.

SAĞLIK TURİZMİ HACMİNİ BÜYÜTME HEDEFİ

Dünyagöz yurt dışındaki yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup 2019’da İzmir’deki yeni merkezi ile birlikte daha geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefliyor. Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 147 ayrı yabancı ülkeden yılda ortalama 80 bin hastaya hizmet vererek Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Başarı Belgesi’yle ödüllendirilen Dünyagöz 2019 da yurt dışında gerçekleştireceği yeni atılımlarıyla sağlık turizmi hacmini büyütmeyi hedefliyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑