Büyükakın (Logo Altı)
CHP ağır topları buluşturdu
Paşa-şehir Derneği, yoğun katılımla açıldı
Karabacak 15 yıllık projelerini anlattı
HDP mitinginde slogan atan 2 kişi gözaltına alındı
İbrahim Bıyıklı Reklam

Sezer (Sağ blok Ana sayfa)

Anket

Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Evet
  • Hayır
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Perçem de TOÇ-Bir-SEN’e aday

Memur Sen’e bağlı TOÇ BİR-SEN Kocaeli Şubesi’nin 2’nci Olağan Genel Kurulu Ağustos ayında gerçekleşecek. Sendikaya mevcut Başkan’ın yanı sıra Güven Perçem’de adaylığını açıkladı

18 Temmuz 2018 Saat: 15:41
Perçem de TOÇ-Bir-SEN’e aday
Perçem de TOÇ-Bir-SEN’e aday

Ayşe AYDIN - Güven Perçem, TOÇ BİR-SEN’in (Kocaeli Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası) 5 Ağustos’ta yapılacak 2’nci Olağan Genel Kurul için adaylığını açıkladı.

‘BAYRAĞI DAHA İLERİYE TAŞIMAK İÇİN’

Adaylığını duyuran Perçem, “Seçildiğim takdirde tüm çalışanların özlük hakları ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi hususunda bütün gücüyle mücadele edeceğim. Ayrıca çalışma arkadaşlarından alacağı bu yetkiyle gece gündüz demeden her arkadaşımın derdiyle dertlenip sevincine ortak olacağım. Hiçbir çalışanı ötekileştirmeden ağabey kardeş, abla kardeş ilişkisi ile hizmet edeceğim. Ayrıştırıcı değil birleştirici, yapıcı ve herkesi kucaklayan bir anlayışta olacağım. Oluşturacağımız yönetim listemizle her kurumu ve her mesleği eşit temsil etme noktasında çok hassas davranarak yeni dönemde dinamizmi ve tecrübeyi birleştirerek TOÇ Bir-Sen Bayrağını daha ileriye taşıyacağız” dedi.

GÜVEN PERÇEM KİMDİR?

1969 yılında Erzincan Refahiye de doğdu, ilk orta ve liseyi Erzincan da tamamladı. 20 Yıl çeşitli kulüplerde futbol oynadı.  1986 yılından bu yana Kocaeli'nde yaşayan evli ve üç çocuk babası, aynı zamanda Kocaeli Erzincanlılar Dernek başkanı olan Güven Perçem önlisans mezunu olup Kocaeli Tarım İl Müdürlüğünde Teknisyen olarak görev yapıyor. 

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 2 yorum yapılmıştır
Adem 21.07.2018 15:16
Türk telekomdan geçtiğini eksik bırakmış
Hasan 18.07.2018 18:15
Bu iş için biçilmiş kaftan olduğu kanaatindeyiz zaten Hülya hanımın delege ve üye nezdinde bir karşılığı kalmamış.Şimdiden hayırlı olsun.
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat
Yukarı ↑