Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Şampiyon Kimya Teknolojisi

Hereke Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen sınıflar arası münazara yarışmasının şampiyonu Kimya Teknolojisi Alanı oldu

4 Mart 2019 Saat: 10:31
Şampiyon Kimya Teknolojisi
Şampiyon Kimya Teknolojisi

Ayşe AYDIN - Okulun Konferans Salonunda Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Özge Soylu yönetiminde yapılan münazara yarışmasının finalinde Kimya Teknolojisi Alanı 11. sınıf öğrencileri Ozan Kaya, Yusuf Acar ve Hakan Doğan’dan oluşan Kimya ekibi sosyal medyanın yararlarını’ savunurken Denizcilik Alanı 11. sınıf öğrencileri Kerim Çaycı, Kerim Sezgin ve Egemen Aktaş’tan oluşan “Denizcilik” ekibi ise sosyal medyanın zararlarını savundu.

ÖĞRETMENLERİ TEBRİK ETTİ

Çekişmeli geçen yarışmanın sonucunda Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Erdi Dikici, Rehber Öğretmen Tuğba Özaydın ve İngilizce Öğretmeni Zeynep Çevik’ten oluşan jüri yarışmanın şampiyonunun Kimya ekibi olduğunu açıkladı. Şampiyon kimya ekibi ilk kutlayan Kimya Teknolojisi Alanı Şefi Muzaffer Oğuz oldu. Oğuz yarışmaya katılan tüm öğrencileri tebrik ederek “Organizasyon öğrenciler için çok yararlı oldu. Emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutluyorum” dedi. Okul Müdürü Mehmet Oğuzhan Erdem ise her iki ekibi de tebrik ederek Kimya ekibine hediyelerini takdim etti ve organizasyonu gerçekleştiren öğretmenlere teşekkür etti. Organizasyon sonunda günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
Mustafa 04.03.2019 12:50
Okulumuzu ve öğretmenleri tebrik ederim
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑