Mobesko (Sağ blok Ana sayfa)
Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

'Şehrimizi ortak akılla yönettik'

Başkan Karaosmanoğlu, Başiskele Çamlık Sitesi sakinleriyle bir araya geldi

16 Şubat 2019 Saat: 11:36
Şehrimizi ortak akılla yönettik
'Şehrimizi ortak akılla yönettik'

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kent genelinde gerçekleştirdiği sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinin yanı sıra evlere de konuk oluyor. Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği yatırım ve hizmetler hakkında vatandaşları bilgilendirirken, gelen talep ve önerilere de yerinde cevap vermeyi sürdürüyor. Başkan Karaosmanoğlu son olarak Başiskele Damlar Mahallesi’nde ki Çamlık site sakinlerine konuk oldu. Samimi geçen görüşmede Karaosmanoğlu, vatandaşımızın kentimizin daha güzele ulaşması için ortaya koyduğu fikirlere önem verdiklerini dile getirerek, “15 yıldır kulağımız her daim vatandaşımız da oldu. Attığımız her adımda STK’larımızın ve vatandaşlarımızın fikrini aldık” açıklamasını yaptı.
'BU BİZİM KIRMIZI ÇİZGİMİZ OLDU'
Kocaeli’nin her alanda mutlu ve refah içerisinde yaşayan vatandaşlarıyla geleceğe yürümesi için 15 yıldır çalıştıklarını ziyaret sonrası yaptığı açıklamada dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Yatırımlarımıza adım atarken, insanımızı merkeze alarak hareket ettik. Bu bizim kırmızı çizgimiz oldu. Bundan dolayıdır ki insanımızın katkılarıyla şehrimizi ortak akılla yönettik” şeklinde konuştu.
'HİZMETLERİMİZİ KENTİMİZİN HER KÖŞESİNE YAYDIK'
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak 2023 hedeflerimize yürürken halkımızın her alanda daha mutlu olması için ellerinden ne geliyorsa yaptıklarını belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Çünkü insan bizim medeniyetimizin en kıymetli varlığıdır. Kadın, erkek, çocuk ve genç diyerek tüm hizmetlerimizi kentimizin her köşesine yaydık. Çevreden altyapıya, üst yapıdan eğitim, gençlik ve spor hizmetlerine kadar her alanda 15 yılda kentimizi ileriye taşıdık” diyerek sözlerini tamamladı. ​

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑