Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Şeker, ‘İlçe teşkilatları, partimizin belkemiğidir’

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, bugün (pazartesi) AK Parti İlçe Teşkilatı’na gelerek ilçe yönetimini ziyaret etti. Gündem ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Milletvekili Şeker, “İlçe teşkilatları, partimizin belkemiğidir” dedi

2 Eylül 2019 Saat: 17:38
Şeker, ‘İlçe teşkilatları, partimizin belkemiğidir’
Şeker, ‘İlçe teşkilatları, partimizin belkemiğidir’

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, öğle saatlerinde AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı’na gelerek ilçe yönetimine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Milletvekili Şeker’in yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen ve yönetimi, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Yelken ve yönetimi ile partililer hazır bulundu. İlk olarak sözü alan AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, yaptığı konuşmada “Vekilimizin nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Vekilimiz her zaman için Gölcük’e ayrı bir önem veriyor. Elini üstümüzden hiçbir zaman eksik etmedi. 1 Ekim’e kadar vekillerimizin ilçemize ziyaretleri devam edecek. Gölcük’ümüzün sorunları ve problemleri ile alakalı olarak her konuyu kendilerine gönderiyoruz. Onlar da çözümleri için gayretle mücadele ediyorlar. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.
‘TÜM İLÇELERİMİZDE PROGRAMLAR YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ’
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, yaptığı konuşmada “Meclisimiz çalışmalarına ara verdi. Tatil demiyoruz. Meclisteki binalar tatilde, vekiller ve personeller çalışıyor. Meclisimiz yasama faaliyetlerine ara verdiği için ağırlıklı olarak ilimizdeyiz. Mümkün olduğu kadar tüm ilçelerimizde değişik günlerde programlar yapmaya çalışıyoruz. İlçe Başkanı’mızın yapmış olduğu program kapsamında biraz daha içe dönük çalışmalar gerçekleştireceğiz. Hasta ve yaşlı ziyaretleri, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar hizmet etmiş, değişik kademelerde hizmet etmiş ve bugün dışarıda olan arkadaşlarımızı yerlerinde ziyaret edip hal ve hatırlarını soruyoruz. Bugün de ilçe başkanlığımızı hazırladığı program kapsamında bu çalışmalara devam ediyoruz. İlçe teşkilatları, partimizin belkemiğidir. İlçe teşkilatları ne kadar güçlü olursa genel merkezimiz de o kadar güçlü olur. Dolayısıyla bu programları kadın kolları, gençlik kolları ve ana kademe ile yürütüyoruz” dedi.
SEYMEN, ‘HER GÜN SOKAKLARDA HALKIMIZLAYIZ’
Sözü tekrar alan AK Parti İlçe Başkanı Seymen, “Önceki dönemde görev yapmış ilçe yöneticimiz, meclis üyemiz, hac görevini yerine getirmiş mahalle başkanımız ve hastamızı ziyaret edeceğiz. Gölcük’ümüzün değişik mahallelerinde birçok programımız var. Sayın vekilimizle birlikte partimizin kuruluşundan bugüne kadar görev yapmış arkadaşlarımızı ziyaret edeceğiz. Biz her seferinde vurguluyoruz. Seçimden seçime çalışan bir parti değiliz. Gerçekten de seçim varmış gibi sokaklarda çalışıyoruz. 365 gün 6 saat çalışıyoruz” dedi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Şeker, ‘İlçe teşkilatları, partimizin belkemiğidir’

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker

Şeker, ‘İlçe teşkilatları, partimizin belkemiğidir’

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen

Şeker, ‘İlçe teşkilatları, partimizin belkemiğidir’

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑