Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Seymen Koleji, 166 mezun verdi

Özel Seymen Koleji’nin 166 öğrencisi mezun oldu. Birinci olan Kübra Taşkın, “Bugün yuvamız dediğimiz koridorlara veda ediyoruz” dedi

27 Mayıs 2019 Saat: 16:12
Seymen Koleji, 166 mezun verdi
Seymen Koleji, 166 mezun verdi

Özel Seymen Eğitim Kurumları üçüncü dönem mezunlarını muhteşem bir törenle uğurladı. İzmit yerleşkesindeki törene Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Özel Seymen Koleji Kurucu Temsilcisi Hamiyet Satı, Yönetim Kurulu Üyeleri Alpaslan Seymen, Mahir Seymen ile idarecileri, öğretmenler ve veliler katıldı. Anadolu Lisesi’nin birincisi Kübra Nazlı Taşkır’ınplaketini Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer takdim ederken ikinci olan Duygu Şarkucu’ya İlkokul ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir ve üçüncü olan Gizem Öztürk’e Anadolu Lisesi Müdürü Gülistan Tireli tarafından plaketleri verildi.
166 MEZUN
Okulun spor salonunda düzenlenen programda okul korosunun performansı büyük alkış aldı. Halk oyunları ekibinin gösterisiyle devam eden programın sunuculuğunu İlkokul Müdür Yardımcısı Selin Kapıcı yaptı. 2018/2019 Eğitim-Öğretim döneminde Anadolu Lisesinden 72, Ortaokulu’ndan 94, toplamda 166 öğrenci mezun oldu. Kuruluşunun 36’ncı yılını kutlayan Seymen Koleji’nin mezuniyet törenine okul korosunun eşsiz performansı da eşlik etti. Dereceye giren öğrencilere ödülleri programa katılan protokol tarafından takdim edildi.
‘ÇAĞDAŞ DÜŞÜNCE GÜÇLÜ BİR ANAHTAR’
Törende ilk söz alan Seymen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir, “Eğitim bir neslin geleceğidir. Ülkemizin geleceği ve güzel yarınların ışığı olarak yetişen sizler, yeni bir yaşamın adımını atmanın heyecanı içindesiniz. Bizler ortaokul öğrencilerimizi liseye, lisedeki öğrencilerimizi üniversiteye uğurlamanın gururunu yaşıyoruz. Atatürk İlkeleri ışığında vatanına bağlı dünya vatandaşları yetiştirmeye gayret gösterdik. Çağdaş düşüncenin eğitimde her şeyden güçlü bir anahtar olduğunu gösterdik. Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, velilerimizi canı gönülden kutluyorum. Yolunuz açık olsun” dedi.
‘YUVAMIZA VEDA EDİYORUZ’
Okul birincisi Kübra Nazlı Taşkın ise yaptığı konuşmada “Bugün yuvamız dediğimiz koridorlara veda ediyoruz. Algısı açık, farkındalığı yüksek bir Türk genci olduğum için mutlu ve gururluyum. Umutsuzluğa düştüğümüzde ya da hayatı toz pembe gördüğümüzde elimizden tutup ‘Hadi kalk’ diyerek ikinci ailemiz olan okulumuza veda ediyoruz. Hepinizi çok seviyor ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her şeyin çok güzel olacağına inanıyoruz” diyerek annesine desteğini hiçbir zaman esirgemediği için teşekkür etti. Taşkın, ardından kütüğe ismini çaktı. n Ayşe AYDIN

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Seymen Koleji, 166 mezun verdi

İlkokul ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir, çağdaş düşüncenin eğitimdeki önemini vurguladı.

Seymen Koleji, 166 mezun verdi

Okul birincisi Kübra Nazlı Taşkın ve ailesine Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer plaket takdim etti.

Seymen Koleji, 166 mezun verdi

Okul korosu birbirinden güzel eserler seslendirdi.

Seymen Koleji, 166 mezun verdi

Oğlu Emir Murat Sezer’e diplomasını takdim eden Gölcük İlçe Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer eşi Türkan Sezer, Seymen Koleji 7. sınıfında okuyan kızı İpek Sezer.

Seymen Koleji, 166 mezun verdi

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve Özel Seymen Koleji yönetim kurulu üyesi Alparslan Seymen.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑