Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Diğer Branşlar

Açık Su heyecanı Karamürsel’de

Mavi Bayraklı Karamürsel Altın Kemer Halk Plajı’nda yarın Açık Su Yüzme Şampiyonası heyecanı yaşanacak. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edilecek

24 Ağustos 2019 Saat: 11:20
Açık Su heyecanı Karamürsel’de
Açık Su heyecanı Karamürsel’de

YÜKSEK KATILIM
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Yüzme Federasyonu ve Karamürsel Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Açık Su Yüzme Şampiyonası’nın ikinci ayağı olan Karamürsel etabı 25 Ağustos Pazar günü yüzülecek. Kocaeli’nin Mavi Bayraklı Karamürsel Altın Kemer Halk Plajı’nda halkın katılacağı şampiyonada yüzme severler sürpriz ödüller kazanacak.
ERKEN SAATLERDE
Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli sahillerinde hayata geçirdiği dev yatırımlar ile bu sahillerde yüzme şampiyonalarının yapılmasını sağladı. Bu kapsamda daha önce de birçok kez ulusal ve uluslararası alanda yüzme yarışları Kocaeli’de gerçekleşti. Açık Su Yüzme Şampiyonası’nın ilk etabı geçtiğimiz ay Kandıra’da yapılmıştı. Şampiyonanın ikinci ayağını oluşturan Karamürsel etabı ise 25 Ağustos Pazar günü Karamürsel Altın Kemer Halk Plajı’nda saat 09.30’da yapılacak.
12 KATEGORİDE
Şampiyona kız ve erkek olmak üzere 6 yaş grubunda toplam 12 kategoride düzenlenecek yarışlara 11 yaş, 12 yaş, 13 yaş, 14-15 yaş, 16-17 yaş, 18-19 yaş kız ve erkek yüzücülerin katılması bekleniyor. Öte yandan şampiyona için başvurular alındı. Başvurular, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin www.kocaeli.bel.tr ve www.sporkentikocaeli.com ve ya www.tyf.gov.tr internet sitesi üzerinden yapıldı.
ÖDÜL VE MADALYA
Başvuru yapan ve istenilen belgeleri dolduran sporcular, söz konusu belgeleri yarış günü ve yarış saatinden önce ilgililere teslim etmesi gerekiyor. Tüm kategorilerdeki kız-erkek dereceye giren sporculara sürpriz hediyeler ve madalya takdim edilecek. Ayrıca yarışlara katılan tüm sporculara Büyükşehir Belediyesi tarafından anı madalyası, şapka, tişört ve bone gibi çeşitli ödüller verilecek.
KURALLARA DİKKAT
Yarışmalarda Türkiye Yüzme Federasyonu Açık Su Müsabaka Talimatları uygulanacaktır. 17 Yaş ve altı yarışma kategorisine 2017–2018 vizeli yüzme lisansı olmayanlar katılamaz. 18 – 19 Yaş yüzücüler 2017–2018 vizeli yüzme lisansı ile veya “Doktor Raporu” ile yarışmaya katılabilirler. Yarışmaya katılacak olanlar, kayıt masasına lisanslarını veya doktor raporlarını teslim etmek zorundadırlar. Teslim etmeyenler yarışa katılamazlar.
T-SHİRT VE BONE VERİLECEK
Hakem uyarısı ve kurallara uymayanlar yarıştan diskalifiye edileceklerdir. Yüzücülerin, numaralandırma işlemine gelirken vücutlarına koruyucu krem v.b. sürmemeleri gerekmektedir. Yüzücüler yarış esnasında saat, takı v.b. materyal takamazlar. Yarışmalara katılan sporculara t-shirt ve bone verilecektir. Yarışmalara katılan sporculara, yarışma sonrasında öğlen yemeği ikram edilecektir.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑