Diğer Branşlar

Aday hakem kursu sona erdi

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Basketbol Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği basketbol aday hakem kursu, üç günlük eğitim sonrası sona erdi

5 Aralık 2019 Saat: 12:40
Aday hakem kursu sona erdi
Aday hakem kursu sona erdi

138 HAKEM BAŞVURDU
Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Basketbol Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği ve üç gün süren basketbol aday hakem kursu, 138 hakem adayının katılımıyla KASKF Hasan Doğan Amatör Evi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Eğitimi sonrası yapılan yazılı sınavlarda 70 puan alan hakemler yeni sezonda görev yapacak. Türkiye Basketbol Federasyonu A klasman ve aynı zamanda FİBA hakemlerinden Mehmet Karabilecen’in yönettiği kursta, aday hakemler başarılı olmak için ter döktüler.
KURS SONA ERDİ
İlimizde yapılan aday hakem ve masa görevlisi kursunda İl Hakem Kurulu Üyeleri İsmet Bayri ve Naip Özyeşilpınar da hazır bulundu. Türkiye Basketbol Federasyonu Kocaeli İl Temsilcisi Serkan Dağdelen, Kocaeli’de hakem ihtiyacı nedeniyle düzenlenen aday hakem ve masa görevlisi kursunun büyük ilgi gördüğünü belirtti. Düzenlenen kursta basketbol temel kurallarıyla ilgili kursiyerlere bilgiler verildi. Eğitimlerin ardından yapılan sınav ile aday hakem ve masa görevlisi kursunu tamamlamış oldu. Gökhan BEŞİKTAŞ

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Aday hakem kursu sona erdi

KASKF Hasan Doğan Amatör Evi Toplantı Salonu’nda yapılan aday hakem ve masa görevlisi kursunda hakemler yazılı sınavda terledi.

Aday hakem kursu sona erdi

KASKF Hasan Doğan Amatör Evi Toplantı Salonu’nda yapılan aday hakem ve masa görevlisi kursu büyük ilgi gördü.

Aday hakem kursu sona erdi

A klasman ve aynı zamanda FİBA hakemlerinden Mehmet Karabilecen yönettiği kursta İl Hakem Kurulu Üyeleri İsmet Bayri ve Naip Özyeşilpınar hazır bulundu.

Aday hakem kursu sona erdi

A klasman ve aynı zamanda FİBA hakemlerinden Mehmet Karabilecen’in yönettiği aday hakem kursu üç gün sürdü.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑