Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Diğer Branşlar

Derince’nin gururu Çakabey Ortaokulu

Hentbol ve judo branşlarında önemli derecelere imza atan Çakabey Ortaokulu’nu tebrik eden Başkan Aygün, sporda başarıyı getiren asli unsurun altyapı ve tesisleşme olduğunu söyledi

23 Mayıs 2019 Saat: 12:49
Derince’nin gururu Çakabey Ortaokulu
Derince’nin gururu Çakabey Ortaokulu

JUDO VE HENTBOLDA
Derince Mersincik Mahallesi’nde eğitim veren Çakabey Ortaokulu, spordaki başarılarıyla adından söz ettiriyor. Çakabey Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Elif Kırt, Ankara’da yapılan Türkiye Yıldızlar Judo Şampiyonası’nda Türkiye üçüncüsü olarak önemli bir başarıya imza atmıştı. Çakabey Ortaokulu ayrıca il genelinde katıldığı hentbol şampiyonalarında yıldız kızlarda Kocaeli dördüncüsü oldu. Küçük kızlar hentbolda ise finale yükselen Çakabey Ortaokulu, Gebze Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu’na final maçında 3-1’lik skorla yenilip Kocaeli ikinciliğine imza attı.
AYGÜN TEBRİK ETTİ
Sportif noktada elde ettiği başarılarla Derince’yi en iyi şekilde temsil eden Çakabey Ortaokulu, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün konuğu oldu. Mersincik Mahallesi Muhtarı Derya Uluç, Çakabey Ortaokulu Müdürü Fuat Katılmış, beden eğitimi öğretmeni Demet Çetintaş, öğrenciler Elif Kırt, Damla Baytemur ve Eylül Uluç, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ü ziyaret etti. Okul idarecilerini ve sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Aygün, “Bizler çocuklarımızın hem eğitim hem de sportif açıdan gelişimlerine önem veriyoruz. Sporda başarıyı getiren asli unsur ise altyapı ve tesisleşme. Bu anlayışla biz de Derince Belediyesi olarak spora yönelik desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Derince’nin gururu Çakabey Ortaokulu

Hentbol ve judo branşlarında önemli derecelere imza atan Çakabey Ortaokulu’nu tebrik eden Başkan Aygün, sporda başarıyı getiren asli unsurun altyapı ve tesisleşme olduğunu söyledi.

Derince’nin gururu Çakabey Ortaokulu

Çakabey Ortaokulu il genelinde katıldığı hentbol şampiyonalarında yıldız kızlarda Kocaeli dördüncüsü oldu.

Derince’nin gururu Çakabey Ortaokulu

Küçük kızlar hentbolda finale yükselen Çakabey Ortaokulu, Gebze Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu’na final maçında 3-1’lik skorla yenilip Kocaeli ikincisi olmayı başardı.

Derince’nin gururu Çakabey Ortaokulu

Elif Kırt, Ankara’da yapılan Türkiye Yıldızlar Judo Şampiyonası’nda Türkiye üçüncüsü olarak önemli bir başarıya imza attı.

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
Hayri karaca 24.05.2019 03:53
Bu güzel kızımızı yürekten tebrik ediyor başarıların devamını diliyorum
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑