Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Kocaelispor

Hürriyet’e özel forma

Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e makamında ziyaret etti ve yeni 2019-2020 futbol sezonunda giyilecek olan Kocaelispor formasını hediye etti

24 Ağustos 2019 Saat: 12:18
Hürriyet’e özel forma
Hürriyet’e özel forma

SEZONUN İLK FORMASI
Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez yönetim kurulu arkadaşları, Bilal Cem Acar, Bekir Halefler, Abidin Akyol, Haşmet Uçar, Murat Barış, Özlem Feyzioğlu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e nezaket ziyaretinde bulundu. Üzülmez, Başkan Hürriyet’e üzerinde Fatma Kaplan Hürriyet yazan 41 numaralı sezonun ilk formasını hediye etti. İzmit Belediyesi Spor Müdürü Methat Ağa da bu ziyarette hazır bulundu.

KOCAELİSPOR KENTİN MARKASI

Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ve yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Kocaelispor bizim çok büyük bir değerimiz ve kentin markasıdır. İzmit Belediyesi olarak Kocaelispor’a gelir sağlayacak ve destek olacak projelerde birlikte çalışmaya hazırız. Kocaelispor’a yararlı olacak her türlü projeye imza atarız” diyerek Başkan Hüseyin Üzülmez ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diledi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Hürriyet’e özel forma

Kocaelispor Kulübü başkanı Hüseyin Üzülmez, İzmit belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i çalışmalar konusunda bilgilendirdi.

Hürriyet’e özel forma

Kocaelispor’un yeni sezonda giyeceği forma Fatma kaplan Hürriyet’e hediye edildi.

Hürriyet’e özel forma

Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez ve yönetim kurulu arkadaşları İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e konuk oldu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑