Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Diğer Branşlar

KASKF’tan nezaket ziyareti

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti

13 Mart 2018 Saat: 14:07
KASKF’tan nezaket ziyareti
KASKF’tan nezaket ziyareti

DESTEK İSTEDİ

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Murat Aydın, yönetim kurulu arkadaşları ile birlikte Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilk söz alan, KASKF Başkanı Aydın, Başkan Ellibeş’e kabullerinden dolayı teşekkür etti. KASKF’ye hediye etmiş oldukları bilgisayarlardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Aydın, ayrıca amatör spor kulüplerinin yaşadığı sıkıntıları başkan Ellibeş’e anlatarak, çözüm bulunması konusunda destek istedi.

SPORA YÖNLENDİRELİM

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ASKF’nin tarih yazdığının altını çizerek, “Sizlerden tek ricam. Bunu hiçbir beklenti içinde olmadan, mevki makam gözetmeden istiyorum. Lütfen çocuklarımıza sahip çıkın. Bunu samimiyetle rica ediyorum. Bu manada, benden istediğiniz her şeyi yerine getirmek için bütün şartlarımızı zorlayabilirim. Benim başka bir beklentim yok. Çünkü, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan ve sokaklardan kurtarmanın en güzel yanı spora yönlendirmektir. Bu yüzden KASKF tarih yazıyor diyorum”dedi.

İSTEKLER SINIRSIZ

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetem Kurulu’nun çalışkanlığını da dile getiren Ellibeş, “Siz bu tarihi yazmaya devam ettiğiniz sürece, çocuklarımız her türlü kötü alışkanlıklardan ve sokaklardan kurtulur. Aynı zamanda, yaptığınız işi çok önemsiyor ve alkışlıyorum. İlçemizdeki amatör spor kulüplerine elimizden geldiğince, malzeme yardımı ve ulaşım desteği sağlıyoruz. Ama bu yeterli mi? Tabii ki yeterli değil. Ama istekler sınırsız, imkanlar kısıtlı olunca, bazen yetersiz kalabiliyoruz”şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑