Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Kocaelispor

74 kulübe 453 bin lira

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından amatör kulüplere yapılacak nakdi yardım tutarı belli oldu. İlimizde faaliyet gösteren 74 kulübe 453 bin lira nakdi yardım yapılması kesinlik kazandı

13 Haziran 2018 Saat: 16:38
74 kulübe 453 bin lira
74 kulübe 453 bin lira

KATILIM YÜKSEKTİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen amatör kulüplere nakdi yardım projesinin tanıtım toplantısı dün Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Vali Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra 74 kulübün başkan ve yöneticileri katıldı.

BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Tanıtım toplantısının açılış konuşmasını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yaptı. Amatör kulüplerin her zaman yanlarında olduğuna dikkat çeken Karaosmanoğlu, “Belediye olarak amatör kulüplerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün kulüplerimize yaptığı bu yardımı sevinçle karşıladık, teşekkür ediyoruz. Biz de belediye olarak farklı bir proje ile destek vereceğiz”dedi. 

‘DESTEĞİMİZ SÜRECEK’

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun ardından kürsüye AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz çıktı. Yılmaz, “Amatör kulüplerimize bir nebze de olsa katkı yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na, amatör kulüplerimizi dert edinen yönetim ve başkanlarının hizmetini takdirle karşılıyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmanın yolu spordan geçiyor. Desteklerimiz artarak sürecek”dedi.

ÇOCUKLAR SOKAKTA KALMASIN

Valilik Toplantı Salonu’nda son olarak kürsüye Vali Hüseyin Aksoy Çıktı. Valilik olarak bu tarz etkinliklerin her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Aksoy, “Sokaklarda bir tane küçük kardeşimizin dilenmesini, boş boş gezmesi taraftarı değilim. Valilik olarak sokak çocuklarımızın ıslahı için büyük çaba gösteriyoruz. Spor kulüplerimiz de bu anlamda bizlere büyük katkıları oluyor. Çocuklar sokakta kalmasın ve her kurum bu durumu görev üstlenmesini rica ediyorum. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’nün kulüplerimize bu yardımı yapmasının da çok önemli bir adım olduğunu ifade ediyorum”dedi.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑