Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Diğer Branşlar

Başkan Yıldırım, havuzu gezdi

Büyükşehir Belediyesi ve Karamürsel Belediyesi tarafından inşaatı gerçekleştirilen Karamürsel Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu çalışmaları Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım tarafından denetlendi

11 Temmuz 2018 Saat: 13:12
Başkan Yıldırım, havuzu gezdi
Başkan Yıldırım, havuzu gezdi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Karamürsel Belediyesi tarafından inşaatı gerçekleştirilen Karamürsel Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yüklenici Firma ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın yaptığı toplantıda Başkan Yıldırım’a çalışmalar hakkında brifing veren firma sahibi ve yöneticileri, eylül ayı içerisinde bitirilmesi için hızlandıklarını belirttiler.

5 BİN 346 METREKARE

İnşaat alanını gezen ve çalışmaları sahaya inerek inceleyen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel halkı için en iyisini istediğini belirterek, Kapalı Yüzme Havuzunu vatandaşlarımıza kazandıracağımızdan ötürü mutluyuz, açıklamasında bulundu.  Karamürsel’e kazandırılmasına sayılı günlerin kaldığı Kapalı Yüzme Havuzu18 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilip toplam 5 bin 346 metrekare inşaat alanına sahip olacak.

150 KİŞİLİK TRİBÜN

Yapı alt zemin kat, zemin kat ve 1 kat şeklinde inşa edilecek. Alt zemin katta bay ve bayan spor salonları, mescit, mekanik ve elektrik teknik odaları ve tuvalet bulunacak. Üst zemin katta 12,50 m çarpı 25,00 m ebatlarında yarı olimpik yüzme havuzu, 3 m çarpı 7 m çocuk havuzu kafeterya, soyunma odaları, idari ofisler ve seminer salonu yer alacak. 1.kat ise spor salonları, 150 kişilik tribün ve wclerden oluşacak. Metal kenet saç ile çatısı yapılacak olan yapının çevresinde, andazit plaktaş ve bordür malzemeleri kullanılacak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑