Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Diğer Branşlar

Doğan şampiyonluğa inanıyor

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, basketbol tanıtım programında net açıklamalarda bulundu. Doğan şampiyonluğa yürekten inandığını ifade etti

10 Ekim 2018 Saat: 14:51
Doğan şampiyonluğa inanıyor
Doğan şampiyonluğa inanıyor

Gökhan BEŞİKTAŞ - İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği bu çizgide adım atmak lazım. Çocuk hekimi olarak toplumun ve neslin sağlıklı gelişimini önemsiyoruz. Selçuklulardan bu yana çok farklı sporları icra eden liderlerimiz oldu. Cumhuriyetimizin kurucusunun dediği gibi sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı olmasını önemsiyoruz. Kocaelisporumuzu Süper Lig’e çıkaramadık. Kendi adıma elimden geleni yaptım. Ancak Kocaeli’den iki Süper Lig takımı çıkardık. Birisi kadın basketbol takımı, diğeri ise serbest güreş” şeklinde konuştu.
‘ÖNCE İYİ İNSAN’
Doğan sözlerinin devamında, “Kulüp başkanımız, başkan yardımcımız ve Mert kardeşimiz çok başarılı bir dönem geçirdi. Ceyda hanımın kaptanlığında başarılı olacak. Kocaeli bu ülkenin her anlamda şampiyondur. Çok önemli bir misyon ve hedef için buradayız. Türkiye’nin marka olan bir belediyesi adına sporcumuz mücadele edecek. Yeni gelen arkadaşlarımız bunu ilerleyen dönemde daha iyi anlayacaktır. Benim isteğim önce iyi insan. Toplumla barışık, sporcuya yakışır bir arkadaş, yoldaş olmaktır. İyi sporcu sonradan gelir. Bu şehri temsil etmenin onuru sizin elimizde” diye konuştu.
‘BÜYÜK İSİMLERE BAKMAYIN’
Başkan Doğan, “Sallayın Türkiye’yi, bakmayın büyük isimleri. Onları sindirecek her şey burada var. Biz her türlü arkanızdayız. Bana cimri başkan derler ama gönlüm çok zengindir. Siz yeter ki gücünüzü gösterin, halk bunu karşılıksız bırakmaz. Basınımıza da teşekkür ediyorum. Dedik ki Süper Lig’de takımımız olacak, Allah da nasip ettik. Böyle harika bir kadromuz var, şehrimize de çok yakıştı. Hanımların olduğu yerde ayrı bir zerafet, güzellik var. Belediye ve sponsorlarla bu işler olmaz. Tüm şehir arkanda olmalı, o ruhu tüm şehir hissetmeli. 41 Burda kurumuna ve diğer sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. İzmit Belediyesi altında bir kurum temsil ediliyorsa kurum ziyan olmaz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑