Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Kocaelispor

Efsane böyle mi geri dönecek?

“Efsane Geri dönüyor” bağış kampanyasına katılımın 280 civarında kalışını Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz’a sorduk

11 Ekim 2018 Saat: 13:41
Efsane böyle mi geri dönecek?
Efsane böyle mi geri dönecek?

Bahri Yavuz, serzenişte bulunmadan kulübün aylık bütçesinin 450 bin lira olduğunu ve yaşadıkları zorluğu gözler önüne serdi.

KATILIM ŞOK ETTİ
13 Ağustos Pazartesi günü Vali Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve ilimiz milletvekillerinin katıldığı toplantı ile startı verilen “Efsane Geri dönüyor” bağış kampanyasına katılımın çok düşük olması dikkat çekti. 280 civarında katılımın sağlandığı bağış kampanyasında Kocaelispor için 104 bin 834 lire toplandı. Bağış kampanyasına katılım ve katılımcı sayısının çok düşük seviyede olması Kocaelispor’un sahipsizliğini gözler önüne serdi.
SERZENİŞTE BULUNMADI
Bu durumu Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz’a sorduk. Yavuz serzenişte bulunmadı, biz Kocaelispor’u ne şartlarda idare etmeye çalışıyoruz, durum net biçimde ortada”dedi. Kulübün aylık bütçesinin 450 bin lira olduğunu hatırlatan Yavuz, “Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte inanılmaz bir mücadelenin içindeyiz. Kampanyaya katılım ve yapılan bağışlar ne denli zor günler geçirdiğimizi gözler önüne seriyor. Bağış kampanyasına katılımın azlığı bizi de hayrete düşürdü”dedi.
ALT YAPIYI OLUŞTURDUK
Profesyonel liglerde kendi ayakları üzerinde duran bir camia yaratmaya çalıştıklarını sözlerine ekleyen Bahri Yavuz, “Kocaelispor’da alt yapısından futbolcu yetiştiren bir camia yaratmak için çaba sarf ediyoruz. Alt yapımız geçmiş yıllara nazaran iyi durumda, çok daha iyi olacak. Kocaelispor’un varlığını devam ettirmesi, ilerleyen yıllarda sıkıntı yaşamaması için planlar yapıyoruz. Her spor kulübünün kurtuluşunun kendi alt yapılarından yetiştirdiği oyunculara bağlıdır”dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑