Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Kocaelispor

Efsane geri dönecek mi?

Efsane geri dönüyor bağış kampanyasında son 5 güne girildi. 11 haftada elde edilen bağış 155 bin lira. Beş gün sonunda ulaşılacak rakamı herkes gibi biz de çok ama çok merak ediyoruz

8 Kasım 2018 Saat: 13:47
Efsane geri dönecek mi?
Efsane geri dönecek mi?

İLGİ GÖSTERİLMEDİ
Efsane geri dönüyor bağış kampanyası önerisi MHP Kocaeli Milletvekili ve Kocaelispor’un efsane kaptanı Saffet Sancaklı’dan geldi. Vali Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Kocaeli milletvekilleri destek verdi. Büyük umutlarla başlatılan efsane geri dönüyor bağış kampanyasında artık sona gelindi. 11 haftada toplanan rakam 155 bin lira. Bir sanayi kenti için çok komik bir rakam ve 5 gün sonunda kampanya ulaşılacak rakam merak ediliyor
SALI GÜNÜ BİTİYOR
13 Ağustos 2018 Pazartesi günü “Efsane geri dönüyor” kampanyasının startı verildi. Kampanya üç ay sürecek ve yapılan bağışlar Kocaelispor Kulübü’ne teslim edilecekti. Komisyon Kuruldu ve o komisyon haftanın ilk günü kampanyaya yapılan katkıları rakam olarak kamuoyu ile paylaştı. Spor kamuoyunda büyük umutlar vardı, bağış kampanyasından elde edilen gelirle ara transferde sorun çözülür ve Kocaelispor’un bir üst lig hayali için adım atılır diye umut ediliyordu.
SON 5 GÜNE GELDİK
Kampanya durgun başladı, zaman zaman saman alevi gibi bir yükseldi bir yerinde saydı. Haftalar ilerledikçe kampanyaya katılım durdu denilecek düzeye geldi. Onuncu haftada hiç bağış gelmedi, on birinci haftada ise gelen bağış 17 liraydı. Efsane geri dönüyor bağış kampanyasının tamamlanmasına beş gün kaldı. Şu ana kadar yapılan bağış 155 bin lira. Sanayi kentinin takımı için yapılan bağış oranına kargalar bile güldü. Kampanyada son 5 gün ve işkence artık bitiyor.
UMUTLA BEKLİYORUZ
Efsane geri dönüyor bağış kampanyasına kent halkı sahip çıkmadı, sanayici ve iş adamları da bu sahipsizlikten faydalandı, elini cebine atmadı. Halkın takımını deyim yerindeyse halk yalnız bıraktı. Peki son beş günde neler olacak. Bağış kampanyasındaki rakam 200 bine ulaşacak mı? Ya da daha yükseklere çıkacak mı? Üç aylık seyre baktığımızda çok uzak ihtimal, hayal olarak da yorumlanabilir. Ama yine de bir umut diyoruz ve bekliyoruz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑