Diğer Branşlar

Koştur,” Topaloğlu Salonu'nda oynamak istiyoruz “

İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Uğur Koştur gelecek sezonda Avrupa Kupalarında oynacakları için daha büyük bir salona ihtiyaçları olduğunu söyledi

22 Mayıs 2020 Saat: 16:35
Koştur,” Topaloğlu Salonunda oynamak istiyoruz “
Koştur,” Topaloğlu Salonu'nda oynamak istiyoruz “

Basketbol Federasyonumuzun aldığı karar ve açıklaması ile birlikle 2019-2020 sezonu sonlanmış bulunmaktadır. Kulüp olarak önümüzde ki sezonun çalışmalarına lig bitiminde başladık. Henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen tescil edilen lig sıralamasına bakıldığında Avrupa Kupalarında mücadele etme hakkımız bulunmaktadır. En kısa sürede bu konu hakkında açıklama geleceğini düşünüyoruz. Son günlerde kamuoyunu meşgul eden İzmit Belediye sporumuzun hangi salonda oynayacağı ile ilgili bazı fikirler vardır. Önümüzde ki sezon Avrupa Kupalarında da mücadele edeceğimizi varsayarsak mevcut salonun spor severlerin ve seyircimizin kapasitesini karşılamayacağını biliyoruz. Bunun için Yahya Kaptan da bulunan Şehit Recep Topaloğlu spor salonunda maçlarımızı oynamak istiyoruz. Burada oynayabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Her şey İzmit ve İzmit Belediyespor’umuz için “ dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
Emre 23.05.2020 16:30
Kesinlikle o salonu basketbol salonu haline getirmemiz gerekiyor, parkeleri ve potaları uygun hale getirmek büyükşehir ve izmit belediyesi tarafından zor olmasa gerek.
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑