Amatörler

Kullar’da yeni dönem

Kullarspor ile İlimtepe Futbol Kulübü, yapılan görüşmelerin ardından İlimtepe Kullar 1975 Spor Kulübü adı altında bir araya geldi

13 Haziran 2019 Saat: 11:22
Kullar’da yeni dönem
Kullar’da yeni dönem

BİRLEŞME GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Geride bıraktığımız sezon Amatör Süper Lig’de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig vizesi alan İlimtepe Futbol Kulübü, Körfez’de aradığı desteği bulamamasının ardından yeni arayışlar içerisine girmişti. Kendi tesislerine sahip olan ve oluşturduğu kulüp yapısı ile Kocaeli’nin örnek kulüplerinden biri olan Kullarspor ile temasa geçen İlimtepe Futbol Kulübü, Başiskele ekibinin bünyesine katıldı. Kullarspor bünyesine geçen İlimtepe Futbol Kulübü, gelecek sezon Bölgesel Amatör Lig’de İlimtepeKullarspor 1975 adı altında yarışacak.
“KULLAR’A HAYIRLI OLSUN”
Yaşanan gelişmelerin ardından Kullarspor ile İlimtepe Futbol Kulübü’nün yöneticileri dün (çarşamba) Kullarspor Tesisleri’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yaşanan sürecin ve gelecekte kulüp için yapılan planların paylaşıldığı toplantıda Kullarspor Kulübü Başkanı Fahri Altıntaş, camiayı bilgilendirdi. İlimtepe futbol Kulübü Başkanı Hüseyin Aldırmaz ve kulübün genel direktörü Metin Özkan’a teşekkür eden Fahri Altıntaş, “Yeni oluşumun içerisine girdik. Önemli işler yapacağımıza inancımız tam. İlimtepe Kullar 1975 Spor Kulübü, tüm Kullar camiamıza ve ilçe halkına hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
YÖNETİMİ KULLAR OLUŞTURDU
Tamamıyla Kullarspor bünyesine devredilen İlimtepe Futbol Kulübü, tarihin tozlu sayfalarındaki yerini şimdiden aldı. İlimtepe Kullar 1975 Spor Kulübü, önümüzdeki sezonun ardından ise adına yine Kullarspor olarak devam edecek. Öte yandan yeni kulübün yönetimi de şekillendi. Fahri Altıntaş’ın Başkan olduğu İlimtepe Kullar 1975 ekibinde İlimtepe Futbol Kulübü’nden kimsenin olmaması dikkat çekerken, İlimtepeFK’nın önemli ismi Metin Özkan, yeni ekipte Genel Koordinatör olarak görev yapacak. İlimtepe’nin eski Başkanı ve aynı zaman teknik direktörü Hüseyin Aldırmaz ise alt yapı antrenörü olarak kulüpte yer alacak. Umut KARAGÖZ


YÖNETİM KURULU
Fahri Altıntaş: Başkan
Burak Civelek: Başkan Yardımcısı
Mehmet Civelek: Futbol Şube Sorumlusu
Selim Yağcı: Genel Kaptan
Ahmet Ali Turan: Federasyon Temsilcisi
Tekin İlgün: Sayman-Muhasip
Fatih Altıntaş: Genel Sekreter
Süleyman Sak: Taraftar ve Tribün Sorumlusu
Burhan Kaya: Malzeme ve Ulaşım Sorumlusu
Sinan Turan: Saha ve Tesis Sorumlusu
Selim Ankara: Sponsor ve Finansman Sorumlusu
DENETİM KURULU
Turan Turan
Tahsin Altıntaş
Hasan Öztürk

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Kullar’da yeni dönem

Kulübün belli vizyonu olduğunu ve bu doğrultuda çalışmaların devam edeceğini kaydeden Kullarspor Başkanı Fahri Altıntaş, İlimtepe ailesine ilgi ve alakaları sebebiyle teşekkür etti.

Kullar’da yeni dönem

Kulüpte A takım teknik direktörü olarak görev yapacak olan Murat Son, Hüseyin Aldırmaz, yeni süreci değerlendirdi.

Kullar’da yeni dönem

Fahri Altıntaş’ın oluşturduğu yönetimde 11 bulunurken, İlimtepe Futbol Kulübü’nden kimsenin olmaması dikkat çekti.

Kullar’da yeni dönem

Bu projenin gerçekleşmesinden ötürü mutlu olduğunu belirten tecrübeli teknik adam Hüseyin Aldırmaz, Fahri Altıntaş’a teşekkür etti.

Kullar’da yeni dönem

Kullarspor’un bünyesine aldığı ve adını İlimtepe Kullar 1975 olarak belirlediği kulüp, bu sezon Bölgesel Amatör Lig heyecanı yaşayacak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑