Deniz taraftar ile buluştu

25 Haziran 2019 Saat: 12:31
Deniz taraftar ile buluştu
Deniz taraftar ile buluştu

29 Haziran’da yapılacak Gebzespor kongresinde başkanlığa adaylığını açıklayan tek isim olan Hüseyin Deniz, temaslarını sürdürüyor. Mor-Beyazlı ekibin başkan adayı, son olarak tribün temsilcileri ile bir araya geldi.

BİR ARAYA GELDİLER

29 Haziran’da yapılacak Gebzespor kongresinde başkanlığa adaylığını açıklayan tek isim olan Hüseyin Deniz, temaslarını sürdürüyor. Cuma günü Gebze Belediye Başkanı ZinnurBüyükgöz’ü makamında ziyaret ederek projelerini anlatan Deniz, dün de taraftar temsilcileriyle bir araya geldi. Mevcut yönetici Recep Avcı’nın iş yerinde yapılan görüşmede, tribünün önde gelen isimleri Sedat Tozar, Abdulkerim Yıldırım, Ersin Akyel, İrfan Kaya ve Emre Konak hazır bulundu.

GEBZESPOR SEVGİM 

Gebzespor sevgisinin masa başında değil, tribünlerde başladığını tribün temsilcilerine anlatan Deniz'in, “Hepimizin ortak paydası Gebzespor. Kendime ve ekibime güveniyorum. Çıktığım bu yolda sizlerin de desteğine ihtiyacım var. Güçlü bir yönetim oluşturduk. Allah’ın izniyle Gebzespor’u layık olduğu bir şekilde yöneteceğiz” dediği belirtildi. Taraftar temsilcileri de Hüseyin Deniz’e başarılar diledi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

BENZER HABERLER