Erbaa hazırlıkları başladı

22 Ekim 2019 Saat: 15:10
Erbaa hazırlıkları başladı
Engin Korukır ile yollarını ayıran Kocaelispor’da hafta sonu Erbaaspor ile oynanacak zorlu maçın hazırlıkları, Faruk Sarman ve Aydın Günaydın yönetiminde başladı

GÜNAYDIN VE SARMAN ÇALIŞTIRDI
Ligde üst üste alınan kötü sonuçların son oynanan Karşıyaka maçından da eli boş dönen Kocaelispor’da teknik direktör Engin Korukır ile yollar ayrıldı. Engin Korukır’ın ardından yeni teknik adam arayışlarını sürdüren yeşil-siyahlılarda, hafta sonu Erbaaspor ile Kocaeli Stadyumu’nda oynanacak maçın hazırlıkları Faruk Sarman ve altyapı koordinatörü Aydın Günaydın önderliğinde Burunga Tesisleri’nde başladı.
MESUT TAKIMDAN AYRI ÇALIŞTI
Aydın Günaydın ve Faruk Sarman’ın oyuncularla gerçekleştirdiği toplantının ardından başlayan antrenmanda oyuncular yenileme çalışması yaptı. Kısa istasyon çalışmaları ile ısınan oyuncular, tam koşuların ardından dar alanda yapılan mini maçlarla günü tamamladı. Sağ ayağında ağrı hisseden Mesut Özdemir takımdan ayrı çalışırken, uzun süren sakatlığının ardından yeşil sahalara dönen Kerem Yıldırım da antrenmanın ilk bölümünde takımla ve ikinci bölümde bireysel çalıştı.
GÜNAYDIN, “ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ”
Erbaaspor karşılaşmasına takımı hazırlayan ve müsabakada yedek kulübesinde takımın idaresini üstlenecek olan altyapı koordinatörü Aydın Günaydın, takım olarak özgüven kaybı yaşadıklarını ve oyunculara bunu geri kazandırmak istediklerini söyledi. Günaydın, “Kulübümüze ve oyuncularımıza elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Faruk hoca ve Ercan hoca ile takımı en güzel şekilde hazırlayarak Erbaaspor karşısına hazır çıkmak istiyoruz” ifadelerini kullandı. Temsilcimizde çalışmalar hafta boyunca devam edecek. Umut KARAGÖZ

Erbaa hazırlıkları başladı

Kocaelispor’da Engin Korukır’ın ayrılışı sonrası takımı Erbaaspor maçına Faruk Sarman, Aydın Günaydın ve Ercan Ağace üçlüsü hazırlıyor.

Erbaa hazırlıkları başladı

Sağ ayağından sorun yaşayan Mesut Özdemir, takımdan ayrı düz koşu ile günü tamamladı.

Erbaa hazırlıkları başladı

Temsilcimiz haftaya yenileme çalışmaları ile başladı.

Erbaa hazırlıkları başladı

Yeşil-siyahlılarda kaleciler, takımdan ayrı kendi başlarına çalıştılar.

Erbaa hazırlıkları başladı

Kocaelispor’da Erbaaspor maçı hazırlıkları başladı.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız