Gölcük’te Yelken heyecanı dindi

22 Ekim 2019 Saat: 13:04
Gölcük’te Yelken heyecanı dindi
Gölcük Yelken Kulübü´nün ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ford Otosan Kupası Yelken Yarışları Kavaklı Sahili’nde yapılırken, büyük heyecana sahne oldu.

5 KULÜPTEN 40 SPORCU
Gölcük Ford Otosan Fabrikası’nın katkılarıyla düzenlenen yarışlara 40 sporcu Optimist ve Laser kategorilerinde katıldı. Yarışların başlangıcı Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Ford Temsilcisi Semih Uzuner birlikte gerçekleştirdiler. Büyük çekişmeye sahne olan yarışlardan sonra dereceye giren sporculara madalyaları Gölcük Yelken Kulübü’nde törenle verildi. Ödül Törenine Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Ford Fabrikası Temsilcisi Semih Uzuner, Gölcük Yelken Kulübü Başkanı Nalan Gül, Federasyon Temsilcisi Harun Gökden, Gölcük Yelken Kulübü eski Başkanı Gürsel Büyük, misafir yelken kulübü başkan ve yöneticileri, sporcular, aileler katıldı.
MADALYALAR SEZER’DEN
Ödül töreninde konuşma yapan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer “Yelken Kulübümüzü ve katılımcılarımızı yürekten kutluyorum. Çocuklarımızın çeşitli sportif, sanatsal ve kültürel aktiviteleri yapmaları bizim en büyük arzumuz. İşte burada yelken sporuna gönül vermiş çocuklarımız var ve kulüplerimiz bünyesinde faaliyetlerini başarıyla sürdürüyorlar. Bu organizasyona katılan konuk takım sporcularımıza, evlatlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan Ford Otosan Fabrikamıza ve emeği olan herkese de teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

BENZER HABERLER