Kongre için geri sayım başladı

10 Haziran 2019 Saat: 13:49
Kongre için geri sayım başladı
Kocaelispor’da kongrenin ilk oturumu 7 Haziran Cuma günü yapılmış ve çoğunluk sağlanamamıştı. 14 Haziran Cuma günü çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak olan genel kurul için geri sayım başladı

BAHRİ YAVUZ ÇEKİLDİ
Kocaelispor’da kongre için geri sayıma başlandı. İlginç gelişmelerin yaşandığı yeşil siyahlı camiada en büyük sürpriz başkan Bahri Yavuz’dan gelmişti. Bahri Yavuz, mali bütçeyi hazırlamanın sıkıntı olacağı gerekçesiyle aday olmayacağını açıklamıştı. Bahri Yavuz’un bu açıklamasının ardından başkan adayı olarak Volkan Özön tek kaldı.
LİSTE HAZIRLIYOR
Bahri Yavuz’un yönetim kurulu listesinde yer alan ve Yeni Çorumspor mağlubiyetinin ardından istifa eden Volkan Özön, Kocaelispor Kulübü Başkanlığına aday olacağını açıklamıştı. Yönetim kurulu listesini hazırlayan Özön, destek turlarına da hız vermişti. Volkan Özön’ün bugün ya da yarın yönetim kurulu listesini açıklayacağı tahmin ediliyor.
BAŞKA ADAY ÇIKARMI?
Yeşil siyahlı camiada başka adayın çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu. İlimizin ünlü işadamlarından İbrahim Aracı’ya yapılan aday ol ricasını ünlü işadamının kabul etmediği öğrenildi. 14 Haziran Cuma günü çoğunluğa bakılmadan yapılacak olan kongrede Volkan Özön’ün dışında bir başka adayın çıkıp çıkmayacağı henüz belirsizliğini koruyor.

Kongre için geri sayım başladı

Bahri Yavuz bizzat kendisi açıkladı ve başkan adayı olmayacağını kamuoyu ile paylaştı.

Kongre için geri sayım başladı

Bahri yavuz’un aday olmayacağını açıklamasının ardından Volkan Özön tek aday konumunda bulunuyor.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız