Maşukiyespor’a güçlü yönetim!

24 Haziran 2019 Saat: 14:35
Maşukiyespor’a güçlü yönetim!
İlimizin köklü kulüplerinden ve Kartepe’nin en güçlü temsilcilerinden Maşukiyespor’da gerçekleşen olağan genel kurul sonrası Halil İbrahim Ejderoğlu kulübün yeni başkanı oldu

14 KİŞİLİK YÖNETİM OLUŞTURULDU
Hafta sonu Şelale Restoran’da gerçekleşen olağan genel kurulda Maşukiye Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Ejderoğlu, Maşukiyespor’un yeni Kulüp Başkanı oldu. 3 yıllık görevi devralan Halil İbrahim Ejderoğlu’nun yönetimi 14 kişiden oluşuyor. İkinci Başkan Özgür Alpay, Futbol Şube Sorumlusu Tuncay Aktürk, Genel Sekreter Muhammed Çağlar ve Muhasip de Ahmet Kulakçı oldu.
ÖNEMLİ TAKVİYELER YAPTILAR
Yeni yönetimini oluşturan Maşukiyespor, gelecek sezon için transfer çalışmalarına da hız kazandırdı. 2 sezon üst üste takımı şampiyonluğa taşıyan teknik adam Gökhan Top ile de devam kararı alan yönetim, dış transferde de İshak Topçu, Semihcan ve kaleci Serdar Bozat ile el sıkıştı. 10 futbolcu transfer edecek olan Maşukiyespor, 26 Ağustos – 3 Ağustos tarihleri arasında KartepeGreen Park Otel’de kamp yapacak.


MAŞUKİYESPOR YÖNETİMİ
Halil İbrahim Ejderoğlu - Başkan
Özgür Alpay - İkinci Başkan
Tuncay Aktürk - Futbol Şube Sorumlusu
Ahmet Kulakçı - Muhasebe
Muhammed Çağlar - Genel Sekreter
Hikmet Kırvanoğlu - Halkla İlişkiler
Cemil Şengül - Üye
Kamil Öçbe - Üye
Zeki Asım Dede - Üye
Emre Öçbe - Üye
Cahit Çağlın - Üye
Süleyman Alioğlu - Üye
Zafer Gökmen - Üye
Volkan Alioğlu - Üye

DENETİM KURULU - ASİL
Hayrettin Albayrak
Erdoğan Cirit
Hasan Cenk Yıldız

DENETİM KURULU - YEDEK
Selim Topal
Salih Koç
Resul Ubay


Yönetimde ikinci Başkan Özgür Alpay, Futbol Şube Sorumlusu Tuncay Aktürk, Genel Sekreter Muhammed Çağlar ve Muhasip de Ahmet Kulakçı oldu.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

BENZER HABERLER