Murat Aydın güven tazeledi

9 Haziran 2019 Saat: 16:32
Murat Aydın güven tazeledi
Murat Aydın güven tazeledi

İzmit Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 15.Genel Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Murat Aydın, 495 üyenin oyu ile 5’inci kez başkanlığa getirildi. 

YÖNETİMDE SAYI 29’A ÇIKTI

Murat Aydın’ın üstüste 5’inci kez başkanlık görevine getirildiği Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 15.Genel Olağan Genel Kurulu’nda Divan Başkanlığını Yaşar Can yaparken, Işıl Bozca, Figen Derin Karabulut, Yusuf Erenkaya ve Ali Gürdal divan katiplikleriydi. 983 delegenin oy kullanma hakkının olduğu genel kurul daha ziruna 495 üye imza attı.Yaklaşık 4 saat süren genel kurulda mevcut başkan Murat Aydın güven tazeledi. Aydın, 25 kişilik yönetim kurulu sayısını 29’a çıkardı. 

PROTOKOLDEN YOĞUN İLGİ

KASKF’nin genelkuruluna AK Parti Milletvekili Mehmet AkifYılmaz, İzmit Belediye Başkanı Fatma Hürriyet Kaplan, Derince Belediye Başkanı ZekiAygün, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Yeşildal, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Merkez Hakem Kurulu Başkan Vekili Mustafa Çulcu, KASKF Onursal Başkanı Rafet Kırgız, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, spor taban birlikleri temsilcileri, spor kulübü başkanları ve yöneticileri katıldı. 

PROJELERİNİ ANLATTI

Konukların tek tek kürsüye çıkarak Murat Aydın ve ekibe başarı dileklerini iletmesinin ardından söz alan KASKF Başkanı Murat Aydın, gelecek dönemde hayata geçirmek istedikleri projeleri kamuoyu ile paylaştı. Aydın, “İsim sponsorları, sağlık, tüm liglerimizin top sponsorluğu, takımlara malzeme, topun kullanılmadığı branşlara da, insane yaşarken anılmalı diyerek tesislere isimlere verilmeli.Aktif sporcuların ulaşımı ile ilgili çalışmalarda sona geldik.İnternet sitemizi daha etkin kullanacağız.

‘SPOR TURİZMİNİ CANLANDIRACAĞIZ’

İl Kültür Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerle birlikte hareket edip spor turizmini canlandırmak için elimizden geleni yapacağız. Bundan sonraki dönemlerde kadınların sporun, spor yönetiminin içinde yer alması için çaba sarf edeceğiz. Akıllı telefonlara KASKF’nin uygulamasını sağlayacağız.Bugün maçkolikvar, amatör maçların da bu system üzerinden canlı takip edilmesini beraberce sağlayacağız.

‘FAİR-PLAY KURULU OLUŞTURULACAK’

İlimizde Fair-Play Kuruluoluşturacağız.Aylık Fair Play ödülleri vereceğiz. Engelliler ile alakalı sportif faaliyetlerimiz olacak. Özellikle Ampüte futbol takımını kurma girişiminde olacak. KASKF’de kan bankası oluşacak ve birbirimize bu konuda yardımcı olacağız. Bu projelerimizi hep beraber yapacağız.Spor yöneticileri olarak her şeyi takip edeceğiz, dik olacağız. Size daha iyi imkanlar verebilmek için mücadele ediyoruz” diyerek projelerinin bir kısmından bahsetti. Genel kurul, Murat Aydın ve yönetimin çektirdiği toplu fotoğrafın ardından sona erdi. Umut KARAGÖZ

YÖNETİM KURULU ASİL

Murat Aydın(Başkan)

Yalçın Gül

Akın Ziya Ünal

Ertan Demirhan

Hakan Kalıntaş

Mehmet Çetinkaya

Şaban Eraslan

Zekiye Başaran

Ali Akbaş

Selçuk Baysal

Onur Ak

Hakan Akyıldız

Hüseyin Bat

Çetin Bat

Tarık Gürgen

Ümit Yalsız

Işıl Bozca

Mehmet Durukan

Selman Açık

Hikmet Kanpara

Mustafa Erdem

Severcan Kara

İhsan Keskin

Engin Yaşar

Seyhan Küçükleroğlu

Mustafa Salman

Sabri Yıldız

Hayrullah Serim

 

YÖNETİM KURULU YEDEK

Naci Aydın

Eyüp Barış

Kemal Adıberi

Levent Yılmaz

Zafer Kanpara

Ayhan Oyan

İlker Başsayel

Aykut Okan

Fatih Kıyar

Ahmet Akçay

Taner Aygün

Kenan Ercan

Soner Açıkyol

Hasan Olgun

Hüseyin Yıldız

İskender Aksoy

Fikri Kavak

Hüseyin Dizmen

Burak Uzuner

Veysel Pınar

Hürünaz Erdoğan

Necmettin Altunbaş

Eren Koç

Zabit Pustu

Erkan Aktaş

Ömer Vehbi Engiz

Ahmet Suğur

Seyfi Kıvılcım

Murat Aydın güven tazeledi

Murat Aydınoyunu, ekibi ilebirlikte kullandı.

Murat Aydın güven tazeledi

KASKF genel kurulunda kısa bir konuşma yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Hürriyet Kaplan, seçimlerin spor camiasına hayırlı olmasını diledi.

Murat Aydın güven tazeledi

Oy kullanımın ardından tebrikleri Kabul eden Murat Aydın, Kocaeli futbolunun çınarlarından Bünyamin Akman’ın elin öptü.

Murat Aydın güven tazeledi

Yaklaşık 4 saat süren genel kurulda mevcut başkan Murat Aydın ve 29 kişilik yeni yönetimi, yeni döneme ‘merhaba’ dedi.

Murat Aydın güven tazeledi

KASKF Onursal Başkanı Rafet Kırgız, Murat Aydın ve ekibinin yeni dönemde de önemli işlere imza atacağına inandığını belirtti.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız