Yarın rakip Beşiktaş
Ali Çamdalı yakışanı yaptı
Gebze’de seçme hazırlıkları
Emre, Darıca’da kaldı
Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Diğer Branşlar

Olimpiyat Yıldızları tam gaz

Türkiye’nin en başarılı cimnastik kulüplerinden ve Kocaeli cimnastiğinin kurucusu olan Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü, alanında uzman antrenörler gözetiminde çalışmalarına devam ediyor

15 Nisan 2019 Saat: 14:39
Olimpiyat Yıldızları tam gaz
Olimpiyat Yıldızları tam gaz

FARKLI KATEGORİLERDE
Kurulduğu 2011 yılından itibaren hızla büyüyen ve Türkiye şampiyonlarında önemli başarılar elde ederek ilimizi cimnastik sporunda markalaştıran Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü’nde yeni yıldızlar yetiştirmek üzere çalışmalar sürüyor. Kulüp; genel cimnastik gurupları, alt yapı gurupları, artistik cimnastik bayan takımları, artistik cimnastik erkek takımları, aerobik cimnastik takımları ve bale okulları olmak üzere farklı kategorilerde vatandaşlara hizmet veriyor.
YEN ÇALIŞMA SAHALARI
İlimize cimnastik branşında Avrupa modelini kazandıran Kocaeli Olimpiyat Yıldızları cimnastik Kulübü, bir yandan da talep görmüş olduğu bölgelerde cimnastik branşını yaymak adına yeni çalışma sahaları oluşturuyor. İzmit’te Yahya Kaptan’da temelleri atılan Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü, şu anda Derince, Gebze ve Sakarya’da da çalışmalarına devam ediyor. Geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen kulüp 145 farklı yerel, ulusal, uluslararası ve Avrupa standardında projeler ortaya koyarak ülke spor politikasına örnek olacak çalışmaları da hayata geçirmeye devam ediyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑