Diğer Branşlar

Olimpiyatlara iki önemli davet

Uluslararası jimnastik hakemlerimizden Mergül Güler ve Şenol Türkdoğan, önümüzdeki seneye ertelenen Tokyo Olimpiyatları’nda görev alacaklar

21 Mayıs 2020 Saat: 13:27
Olimpiyatlara iki önemli davet
Olimpiyatlara iki önemli davet

DAVET EDİLDİLER
Türk jimnastik sporu tarihinde ilk kez 2012 Londra Olimpiyatları’na sporcu yetiştirerek katılma başarısı gösteren, uluslararası hakem ve Türkiye Cimnastik Federasyonu Artistik Cimnastik Bayanlar Teknik Komite Başkanı Mergül Güler, Uluslararası Cimnastik Federasyonu tarafından Tokyo Olimpiyat Oyunları’na referans hakemi olarak davet edildi.
GÜLER, “ÇOK MUTLUYUM”
Bu onurlu davetin ardından çok mutlu olduğunu ifade eden Mergül Güler, “2012 Londra Olimpiyatları’na antrenör olarak katıldığımda çok heyecanlıydım. Böyle büyük bir organizasyonun parçası olmaktan gurur duymuştum. Tokyo Olimpiyatları’na bu kez hakem olarak katılmak farklı bir duygu. Yine çok heyecanlıyım ve çok mutluyum. Ülkemi bu alanda da en iyi şekilde temsil etmek için elimden gelen en iyisini yapmaya hazırım” dedi.
TÜRKDOĞAN, “LAYIKIYLA YERİNE GETİRECEĞİZ”
Organizasyona davet edilen bir hakemimiz Şenol Türkdoğan ise, “Uluslararası platformda ülkemiz sporcularının hak ettikleri puanları almaları için ciddi bir organizasyon gerekiyor ve bu konuda oldukça büyük çaba harcıyoruz. 2021 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda bu görev bana nasip oldu. Umarım pandemi sonrası sağlıklı bir ortamda Olimpiyat Oyunları gerçekleşir ve orada üzerime düşen görevi layıkıyla yerine getiririm” diyerek duygularını ifade etti.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Olimpiyatlara iki önemli davet

Mergül Güler, “Elimden gelen en iyisini yapmaya hazırım” dedi.

Olimpiyatlara iki önemli davet

Şenol Türkdoğan, “İnşallah üzerimize düşeni yaparız” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑